Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

* Chcete-li se objednat, zavolejte nám, nebo nám napište kontakt a my se Vám do 24h ozveme.

Objednávky

+420 730 778 023


e-mail: info@paragate.cz
Masážní studio Paragaté

Provozní doba:
Po - Ne 10.00 - 23.00 h
Poslední masáž od 21.00 h

Jeseniova 123
130 00 Praha 3-Žižkov
Zobrazit na google mapách
Jak se k nám dostanete:
Tramvají č. 9, 10, 11, 16 a 29,
zastávka Biskupcova
Vyhledat spojení

Jak nás najdete?

Studio celostních smyslných masáží Paragaté se nachází v Praze 3-Žižkově a je snadno dostupné MHD, jen pár minut chůze od tramvajových zastávek Biskupcova, Vozovna Žižkov a Ohrada. Nejbližší stanice metra jsou Flóra - trasa "A", nebo Palmovka - trasa "B". Pokud přijedete autem a nemáte parkovací kartu pro rezidenty Prahy 3, je možné využít parkování v ulici Jeseniova v úseku od křižovatky s ulicí Na Vápence, kde je parkování ve všední den od 8.00 - 18.00 za 15 Kč/ h, od 18.00 - 8.00 h a v sobotu a neděli zdarma. Další možnost parkování za stejných podmínek je na hlavní ulici Koněvova. Zvonek do masérny je označen nápisem MASÁŽE.


Zaručujeme vám profesionální přístup i prostředí

Náš tým tvoří Certifikovaní Sexological Bodyworkeři (CSB) a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávacími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší Školy intimního splynutí či EASE - Evropská akademie somatického vzdělávání.


Nabízíme

O nás
O nás

Seznamte se s naší filozofií, týmem a pravidly nebo si přečtěte reference a zajímavé články o našich masážích.

Celostní smyslné masáže
Celostní smyslné masáže

Koncept Celostních smyslných masáží Paragaté je zcela jedinečný, kombinuje kvalitní klasické masáže s profesionálními intimními masážemi a tak se vám dostává pocitu komplexní péče a přijetí.

Erotická výuka
Erotická výuka

Cílem naší výuky je naučit každého užívat si a rozvíjet sebe jako erotickou bytost bez pocitů studu, viny či napětí. A tak obohacovat svůj život nejen o potěšení, ale i o sebevědomí, radost a intenzívnější vnímání světa jako takového.

OBJEDNAT

+420 732 885 454Zaručujeme vám profesionální přístup i prostředí.

Náš tým tvoří bodyworkeři a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávacími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší Školy intimního splynutí či EASE - Evropská akademie somatického vzdělávání.