Masáže pro páry

Každou masáž z naší nabídky můžete prožít také se svým partnerem, ať již jste čerstvě zamilovanou dvojicí, dlouholetými partnery nebo jen přáteli. Párová masáž umocňuje sexuální energii, posiluje důvěru a otevírá prostor pro vzájemné sdílení a poznávání. Je velmi silným a obohacujícím zážitkem. Párovou masáž si můžete užít se dvěma masérkami, maséry nebo masérským párem.

Párová masáž probíhá v jedné místnosti nebo i odděleně a setkáte se až po jejím ukončení.

V případě společné masáže v jedné místnosti poskytujeme slevu 20 %.

Dopřejte si po masáži masážní místnost na 60 až 90 min. za 1000 kč zcela pro sebe.

Nabízíme

Relaxační a regenerační erotické masáže

Profesionální masáže, které vám kromě očekávané regenerace a relaxace přinesou i neobyčejné erotické prožitky.

Rituál tantrické masáže

Rituál tantrické masáže je plný hlubokých erotických prožitků díky kouzlu vědomých dotyků, vzájemného vnímání, sdílení a lásky.

Taoistické erotické masáže (TEM)

TEM masáž prostřednictvím intenzivní erotické stimulace a tranzovních dechových technik navozuje multiorgasmické a extatické stavy, včetně stavů pozměněného vědomí.

Tantrické BDSM masáže

Erotická masáž založená na vědomém využití technik BDSM, která vás zavede do světa submise a dominance, svazování a S&M stimulace.

Secret Intimacy Paragaté

Perla masáží studia Paragaté. Unikátní intimní večer s VIP servisem.

Erotická výuka

Našim cílem je naučit každého užívat si a rozvíjet sebe jako erotickou bytost a obohacovat váš život nejen o potěšení. Naučte se být lepším milencem/kou, objevte multiorgasmické stavy, rozšiřte svůj potenciál.

OBJEDNAT

+420 730 778 023


Zaručujeme vám obohacující smyslný zážitek

Náš tým tvoří Certifikovaní Sexological Bodyworkeři (CSB) a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávajícími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší školy Intimního splynutí či EASE - Evropské akademie somatického vzdělávání.


Úryvky z referencí

Orgasmická jóga mi výrazně změnily náhled na můj sexuální život... teď vidím, že existuje ještě jedna cesta k ještě většímu, hlubšímu a intenzivnějšímu sexuálnímu životu.

Joseferotická výuka s Lucií S. CSB

Moje první zkušenost s tantra rituálem naprosto předčila moje předchozí očekávání a představy. Je to mimořádně hluboký zážitek, který se nedá k ničemu přirovnat.

JosefTantrický rituál s Dagi

Nabízíme

O nás
O nás

Seznamte se s naší filozofií, týmem a pravidly nebo si přečtěte reference a zajímavé články o našich masážích.

Celostní smyslné masáže
Celostní smyslné masáže

Koncept Celostních smyslných masáží Paragaté je zcela jedinečný, kombinuje kvalitní klasické masáže s profesionálními intimními masážemi a tak se vám dostává pocitu komplexní péče a přijetí.

Erotická výuka
Erotická výuka

Cílem naší výuky je naučit každého užívat si a rozvíjet sebe jako erotickou bytost bez pocitů studu, viny či napětí. A tak obohacovat svůj život nejen o potěšení, ale i o sebevědomí, radost a intenzívnější vnímání světa jako takového.


Vy stále ještě váháte?

Velmi se těšíme na vaši návštěvu.