Specializace: 
Relaxační a regenerační smyslné masážeTantrické masážeVIP Secret Intimacy Paragaté,
Bára Amma masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN, (SP)

Bára Amma

Bára Amma je Tantrickou tanečnicí, lektorkou akrobatické jógy, vášnivou cestovatelkou a skvělou masérkou. To o ni říká vše. Miluje komunikaci tělem a doteky, slunce, pohyb, svobodu, poznávání a magickou sílu přítomného okamžiku. Vnímá život jako tantrické milování. Žije jej vášnivě a divoce a prožívá hluboce a smyslně. Masáže s ní jsou spíše zastavením se v tady a teď, mimo běžný prostor a čas.
Amma is tantric dancer, acrobatic yoga teacher, passionate traveller and a fantastic masseuse. It says it all. She loves communication between body and touch, sun, movement, freedom, and magical power of present moment. She perceives life as a tantric love making. She lives it passionately and widely; she experiences deeply and sensually. Massage with her is more like stopping at present moment, out of normal space and time.

amma-paragate-2K mým zájmům patří párová akrobatická jóga. Když cvičím s partnerem je to jako t
anec, chvíli v propojení a pak zase v letu. Také jsem velmi zvědavá a proto se zálibou cestuji do teplých krajů, kde nasávám slunce a poznávám rozličné kultury.
Tantra mě před lety přitáhla a já věděla, že to je svět, kde dostanu odpovědi na své otázky v oblasti intimity a sexuality. Tantrické učení mě provází od r. 2012, především Oshova linie je mi velice blízká.
Smyslné masáže jsou pro mě způsob, jak se propojovat s lidmi a rozvíjet hravost a zvědavost na intimní úrovni. Dotek a komunikace tělem je mým prvním jazykem, díky kterému nejlépe vyjádřuji svou smyslnou a jemnou podstatu. Miluju když se klient odevzdá a plyne s mými doteky v úplné důvěře. Masáž je pak jako tanec, čas se zastaví v proudu energie.
Klientům nabízím otevřenou náruč, a širokou škálu doteků. Tak aby lidé mohli prozkoumat všechny aspekty své sexuality a obohatili svůj život o nové prožitky.

Pod pojmem sexualita vidím všechny aspekty života.

Masíruju od r. 2012 z toho rok jsem pracovala ve Španělsku.  Na celostních masážích se mi velmi líbí, že dochází k uvolnění těla i mysli současně. Jak se tělo stává stále více prostupným a vitálním, dotek prochází jako vlna celým tělem. Práce se sexualitou přináší do mého života opravdovost a na této cestě se tak probouzí neustálá zvědavost, v kolika úrovních se dá rozvíjet intimita. Přenáším si prožitky z intimních setkání do momentů následujících, aby mi připomínaly tu božskou oddanost přítomnému okamžiku a ochotu být zvědavá a hravá. A to také toužím šířit dál.
 1. Jakub napsal:

  Bohyně, které dotekem předává absorbované sluneční teplo 🙂
  Masáž byla úžasná.

 2. Ambrož napsal:

  Báro Ammo, díky za masáž plnou radosti, která od prvních okamžiků naplňuje tělo energií a přivádí mimo obvyklé vnímání světa. Představovala také zajímavá smyslová překvapení. Jsi vskutku bohyně. Vše umocňuje velký tah, kterým laskavě provádíš. Ach, kdo by se nechtěl cítit jako božský Šiva tančící na Ama Dablam…

 3. Ambrož napsal:

  Děkuji Báře za skvělou tantrickou masáž plnou smyslových překvapení. Bára Amma je skutečnou tantrickou bohyní. Při její masáži se cítíte jako božský Šiva tančící na hoře Ama Dablam, perle Himálají.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 7 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 3 Komentáře

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 11 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Bára 3 Komentáře

"Nejvíc na světě miluju ,když ležím na slunci a prohřívám svou kůži."

Míša 3 Komentáře

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Vesna 0 Komentářů

"Říkají o mě, že jsem anděl s ďáblem v těle. Zřejmě proto, že ráda zlobím."

Lyra 1 Komentář

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 5 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Martina 0 Komentářů

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

Jitka 1 Komentář

"Miluji, když mohu lidi dělat šťastné."