"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

IvetMasérka

 

 

 

 

 

 

Specializace: 
Relaxační a regenerační smyslné masážeTantrické masážeVIP Secret Intimacy Paragaté,
Iveta masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN,

Iveta

Iveta je jemná jogínka, motorkářka dračice, vášnivá cestovatelka, hravé dítě i dospělá žena v jednom těle. Tato pestrost se ráda odráží i v jejích dotecích, které jsou jako od motýla, jež s tělem pohladí i duši, až po pořádný pevný stisk či kočičí drápnutí.
******

Miluji pestrost života v jeho mnoha barevných odstínech, vůních a chutích.  Studovala jsem pedagogiku, zajímala se o psychologii a východní i západní nauky spojené s člověkem, cestovala v Indii, trekovala v Himalájích, žila v Americe… Všude poznala krásné lidi a učila se od nich…

Propojování duše s tělem je pro mě celoživotní naplnění, vášeň, radost a neustálé objevování, ke kterému ráda vedu všechny, kdo o to stojí. Od svých patnácti let jsem se zasvětila práci na sobě a laskavé službě ostatním na prvních kurzech REI-KI (práce s energií). O dva roky později jsem se seznámila s tantrou na své první roční tantrické škole a její cestou kráčím dodnes. Tantra pro mě znamená ukázat se ve své přirozenosti i zranitelnosti, přijímat a být přijímaný, radovat se z maličkostí, milovat a být milován. Poskytování celostních masáží mi dává možnost tuto krásu a radost předávat dál…

Jsem dlouholetou cvičitelkou jógy, miluji kontakt s muži i ženami při jógových a energetických terapiích, stejně jako při celostních masážích. Možnost se propojit s druhým, předat mu kousek sebe a poodhalit jeho hloubky mě naplňuje a cítím to jako celoživotní poslání.

Každá masáž je pro mě něco jako první milování. Člověk se zcela obnaží tomu druhému se všemi strachy a zároveň vzrušením z neznáma se ponoří do nového krásného zážitku. Užívám si být tou, které se svěříte do láskyplné, chápající, ale někdy i laskavě přísné péče a prožijeme spolu něco jedinečného.

 1. Martin napsal:

  Dnes jsem absolvoval tantrickou masáž s Ivetou. Masáž byla velice příjemná, láskyplná, okouzlující. Profesionální přístup i k člověku o berličkách. Už nyní se těším na příští tantrickou masáž. Iveto, ještě jednou Ti moc děkuju, krásné dny Ti přeje Martin

 2. Jakub napsal:

  Zažil jsem neskutečné 3 hodiny při tantrické masáži s Ivetou. Její milý a zároveň profesionální přístup člověka doslova donutí zapomenout na starosti běžného dne. Děkuji za vše.

 3. Honza napsal:

  Ahoj Ivet
  děkuji moc za nádhernou 2,5 hodinvou masáž minulý týden, děkuji za velmi příjemně strávený večer v Tvé milé společnosti, děkuji za krásný usměv, který se mi stále vybavuje když zavřu oči, děkuji že jsi.
  Přeji Ti aby Ti tvé vysněné setkání vyšlo.
  Honza

 4. Jirka napsal:

  Díky za krásnou masáž s Ivetou. Masérka je velice šikovná a navíc duchovně pokročilá, což je pro tantru skvělá kombinace. Skvělý zážitek. Zasílám pochvalu skutečně od srdce. Jirka

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 7 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 3 Komentáře

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 11 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Bára 3 Komentáře

"Nejvíc na světě miluju ,když ležím na slunci a prohřívám svou kůži."

Míša 3 Komentáře

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Vesna 0 Komentářů

"Říkají o mě, že jsem anděl s ďáblem v těle. Zřejmě proto, že ráda zlobím."

Lyra 1 Komentář

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 5 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Martina 0 Komentářů

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

Jitka 1 Komentář

"Miluji, když mohu lidi dělat šťastné."