"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Lucie, CSBTop masérka

 

 

Specializace: Erotická výuka
Lucie masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN, DE

Lucie

Lucie je uznávanou lektorkou v oblasti sexuologické práce s tělem. Provedla desítky žen vaginálním mapováním a masturbačním koučingem, čímž jim pomohla s odstraňováním bloků a objevováním potěšení. Řadě mužů prostřednictvím Sexological Bodyworku, tantrických i erotických masáží pomohla překonat erektilní dysfunkci, naučit je, jak být lepšími milenci nebo dosáhnout multiorgasmických stavů. Společně s Martinem vyučuje techniky masáží, orgasmické jógy a vědomého milování.


K celostním smyslným (tantrickým) masážím jsem se dostala před čtyřmi lety přes tantru a k tantře jsem se dostala, když jsem hledala řešení svých problémů v sexualitě a také osvícení ;). Když jsem objevila, co dokáže dotek s naší psychikou, na osvícení jsem zapomněla a u práce s tělem už zůstala. Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie i pro většinu ostatních kvalit, které nemáme možnost nebo si nedovolíme v běžném životě prožívat: hloubka, hravost, jemnost, divokost, radost, smutek, vášeň i pomalé plynutí – vše je v tantrické masáži přijímáno tak, jak to přichází. 

Před několika lety jsem se posunula od masáží k Sexological Bodyworku, který mi velmi rozšířil představu o tom, jak velký je náš erotický potenciál. Pomohl mi pochopit, proč je kolem naší sexuality ještě tolik strachu, studu a viny a dal mi nástroje, jak se dále rozvíjet v práci se sexuální energií. 

Nyní jsem aktivní lktorkou a průvodkyní v oblasti sexuality a intimity. Nabízím individuální i párová sezení, ale i skupinové lekce i vícedenní kurzy.

Kromě České republiky masíruji několik let ve Švýcarsku, kde jsem měla možnost poznat jiný přístup a získat další zkušenosti.

Mojí největší zálibou je má práce – témata z oblasti sexuality a intimity, nové projekty, rozhovory s lidmi. Baterky nejlíp dobíjím v přírodě, při setkávání s přáteli nebo u hezké knížky. 

Reference

  1. Dana L. napsal:

    Lucie mě provedla tantrickým rituálem. Přišlo to jako pochopení – že má cesta je cesta do mých hlubin. Hlas, který mne vedl – zůstaň u sebe ve svém středu a dýchej a vnímej. Vím, že cesta do hlubin mne je cesta setkání s bolestí, ale i zároveň s jemností. Cesta k poznání světla i tmy: Tam všude jsem já, to vše jsem já a bez jediného v tom obsaženého bych neexistovala.

  2. Josef napsal:

    Musím se Vám Lucie přiznat, že naše spolupráce a hlavně Orgasmická jóga mi výrazně změnily náhled na můj sexuální život. Ženy, ženské tělo, jeho krása, jsou mým velkým koníčkem, mám vyšší sexuální potřebu (od svých 16 let masturbuju průměrně tak 2x denně, nejvíc bylo 8 orgasmů denně). Ale teď vidím, že existuje ještě jedna cesta k ještě většímu, hlubšímu a intenzivnějšímu sexuálnímu životu. Dekuji

  3. O. napsal:

    Lucko upřímně? Potkala jsem tu nejlepší průvodkyni k poznání své vnitřní Bohyně. Lucka mi dokázala pomoci otevřít, poznat, objevit a uzdravit mojí ženskou energii a hlavně díky ní jsou probudila v sobě Bohyni. Moc díky Lucko.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přišlo to jako pochopení - že má cesta je cesta do mých hlubin. Hlas, který mne vedl - zůstaň u sebe ve svém středu a dýchej a vnímej. Vím, že cesta do hlubin mne je cesta setkání s bolestí, ale i zároveň s jemností. Cesta k poznání světla i tmy: Tam všude jsem já, to vše jsem já a bez jediného v tom obsaženého bych neexistovala.

Dana L.tantrický rituál s Lucií S. CSB

Musím se Vám Lucie přiznat, že naše spolupráce a hlavně Orgasmická jóga mi výrazně změnily náhled na můj sexuální život. Ženy, ženské tělo, jeho krása, jsou mým velkým koníčkem, mám vyšší sexuální potřebu (od svých 16 let masturbuju průměrně tak 2x denně, nejvíc bylo 8 orgasmů denně). Ale teď vidím, že existuje ještě jedna cesta k ještě většímu, hlubšímu a intenzivnějšímu sexuálnímu životu.

Joseferotická výuka s Lucií S. CSB

Lucko upřímně? Potkala jsem tu nejlepší průvodkyni k poznání své vnitřní Bohyně. Lucka mi dokázala pomoci otevřít, poznat, objevit a uzdravit mojí ženskou energii a hlavně díky ní jsou probudila v sobě Bohyni. Díky Lucko.

O.erotická výuka s Lucií S. CSB

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 7 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 3 Komentáře

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 11 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Bára 3 Komentáře

"Nejvíc na světě miluju ,když ležím na slunci a prohřívám svou kůži."

Míša 3 Komentáře

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Vesna 0 Komentářů

"Říkají o mě, že jsem anděl s ďáblem v těle. Zřejmě proto, že ráda zlobím."

Lyra 1 Komentář

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 5 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Martina 0 Komentářů

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

Jitka 1 Komentář

"Miluji, když mohu lidi dělat šťastné."