"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

MartinaJunior masérka

Martina

Martina je jemná a smyslná žena, která s odvahou prozkoumává život se vším, co k němu patří. Miluje, když se může vyjádřit taková, jaká je, divoká i něžná, skrze tanec, malování a práci s tělem. Ráda se předvádí a tvoří zábavu před kamerou a foťákem. Ráda plave, leží v trávě na sluníčku a chodí po horách, kde může cítit svobodu a zároveň respekt k mocné síle přírody. 

 
****
Ráda zkouším nové věci a objevuji sama sebe. Považuji se za uměleckou duši, která ráda tančí a tvoří. Baví mě focení, ukazovat krásu svého těla a zároveň jí sama tvořit psaním textů a malováním. Ráda pracuji s hlasem a věnuji se sem tam moderování a herectví. Užívám si být v různých rolích. Ráda poznávám nové lidi a zážitky, které můžou přinést hloubku do mého života a ráda se nechávám inspirovat ostatními. Baví mě oblast celostní medicíny a výživy, kterou jsem studovala a dřív se jí i profesně věnovala. Zároveň se věnuji i práci s dětmi a vedu ženské kruhy. Ale co by byla žena bez muže - vnímám, že je důležité mít zdravý vztah k mužům, aby žena mohla být skutečně ženou. A proto jsem se rozhodla masírovat. 
 
Moje dosavadní zkušenosti s masážemi jsou takové, že jsem při studiu na VŠ masírovala trenéry a své kamarády na katedře tělesné výchovy. Naučila jsem se sportovní a havajskou masáž. Při masážích nevnímám nic jiného, než přítomnost a dotyk, který dokážu hodně intuitivně a vnímavě vést tam, kde je zrovna třeba. Tantrické masáže jsou pro mě krásným okamžikem zastavení se, uzemnění, odevzdání se, uctění mužské energie a zároveň i té své. V tu chvíli jakoby nic jiného neexistovalo. Těším se na další a hlubší poznávání práce s tělem a jeho smysly. Celostní masáže jsou pro mě možností odhození všech masek a bytím ve své přirozenosti a zranitelnosti, kde jsem přijímaná taková, jaká jsem. Pohlazením po těle i duši.
 
Sexualita pro mě byla odjakživa silné téma a prožívám ji velmi intenzivně. Baví mě zkoumat svou sexualitu, která pro mě představuje ve své pravé podstatě radost a elán do života. Když se naučíme pracovat se svou sexuální energií, věřím, že budeme všichni šťastnější. Je to přirozená součást každého z nás a není na světě nic lepšího, než dovolit si oddat se vášni a rozkoši. Pojďme si to společně dovolit...

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 7 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 3 Komentáře

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 11 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Bára 3 Komentáře

"Nejvíc na světě miluju ,když ležím na slunci a prohřívám svou kůži."

Míša 3 Komentáře

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Vesna 0 Komentářů

"Říkají o mě, že jsem anděl s ďáblem v těle. Zřejmě proto, že ráda zlobím."

Lyra 1 Komentář

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 5 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Martina 0 Komentářů

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

Jitka 1 Komentář

"Miluji, když mohu lidi dělat šťastné."