"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

VivianJuniormasérka

 

 

 

Vivian

Vivian je milá hnědovláska s pohledem ve kterém je cítit její láska k divoké přírodě. Ryzostí srdce na vás bude působit jako klidná hladina horského jezera, říká však o sobě, že je nepředvídatelná a ví jak muže dovést do extáze. Přenese vás do tajemna tantrické masáže, do světa relaxace, vnitřní blaženosti a dlohotrvající euforie.


Ráda se nechávám unášet hudbou, zpěvy manter stejně jako zvuky přírody..Miluji rytmus pomalý stejně tak divoký, barevnosti i linie přírody, tanec a s ním spojenou spontaneitu. Miluji lidi se kterými se můžu cítit sama sebou, být uvolněná a být veselá. Pečovat o druhé a být opečovávaná. Dovolit si to nejlepší co mi život nabízí a s čím souzním. Jsem žena, která miluje něhu, a i proto jsem si zvolila profesi zahrnující doteky - profesi masérky.

Postupně jsem se učíla pracovat s intimitou jako masérka celostních smyslných a tantrických masáží. Vidím nekonečnou škálu prožitků a vjemů, které mohu smyslnými masážemi v lidech probouzet a měnit tak jejich životy. Mně tato práce život mění a ač je to pro nezasvěcené často nepochopitelné, cítím se díky masážím svobodná, krásná a vděčná, že mohu to vše prožívat. Cítím se božsky a věřím, že se tak může cítit každý.

V životě i v masážích se chci věnovat člověku v jeho celistvosti. Na masážích mě fascinuje vytváření posvátného prostoru, který je prostoupený něčím nepopsatelným a z kterého vyjdeme oba proměněni. Setkání s druhým člověkem v příjemném prostoru tantrického studia je zároveň setkání nás samých se sebou a tak můžeme objevovat nepoznané v sobě společně.

Má práce mi každý den přináší úsměv na tváři. Moji největší slabostí jsou muži. Uctiví, silní a vědomí, ti mě vždy znervózní, vzruší a dokáží mi, že má péče je tak pravdivá jako tlukot mého srdce.
Miluji úvodní rituál, při kterém se z každého muže bez rozdílu odloupnou vnější slupky rolí a identit a zůstává čistá mužská energie, Muž jako Bůh. Miluji okamžiky, kdy se uvolňuje do mého pečujícího, uctívajícího, smyslného doteku, a s důvěrou se mi odevzdává.
Mým záměrem je vrátit tomu druhému pocit, že je nádhernou, božskou bytostí a mou touhou je, aby si tento pocit odnášel zpátky do reality všedních dnů a vycházel z něho při každodenním shonu, aby ho držel nad vodou v těžkých chvílích a mohl z něho čerpat inspiraci pro svoje další kroky, lásku pro svoje vztahy a klid v duši pro každý okamžik.

Ve svém volnu miluji cestování, které obohacuje můj vnitřní život, pohled na svět i na lidi. Pobyt v přírodě, který mě uklidňuje a inspiruje, plavání pro očistu duševní a regeneraci těla, balancování na slackline, kdy se každá buňka mého těla snaží udržet v dokonalé rovnováze a priority a záměr jsou sladěné a jasné, a setkávání s podobně laděnými přáteli, která mě hluboce naplňují.

  1. Magnus napsal:

    Perfect ! Very good! Recommended.
    Professional and a lovely atmosphere!

  2. Jan napsal:

    “I had this week a very nice meeting with Vivian. Compared with her relative short experience she is much better than usually expected. Her personality and natural talent for massage is something we very seldom experience 👍😀 In my opinion she has the empathy and skills to understand what the person needs in this very close situation. Vivian: I look forward to see you next time I am in Prague. Thank you!
    Jan”

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 7 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 3 Komentáře

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 11 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Bára 3 Komentáře

"Nejvíc na světě miluju ,když ležím na slunci a prohřívám svou kůži."

Míša 3 Komentáře

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Vesna 0 Komentářů

"Říkají o mě, že jsem anděl s ďáblem v těle. Zřejmě proto, že ráda zlobím."

Lyra 1 Komentář

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 5 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Martina 0 Komentářů

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

Jitka 1 Komentář

"Miluji, když mohu lidi dělat šťastné."