Nové masérky ve studiu!
Přijďte si vyzkoušet smyslnou masáž s novou masérkou.

Ája

Ája je dívka s klidnou povahou. Miluje přírodu a hory. Za krásami naší planety a poznáním jiných kultur létá na jiné kontinenty, přesto všechno jsou jí Čechy domovem. Masáže jsou pro ni skvělou příležitostí k zastavení a říká: "Při masážích dávám mužům příležitost poznat beze studu jejich skryté já."

 

NABÍZÍM

Relaxační a regenerační erotické masáže
Tantrické masáže
Taoistické erotické masáže
Tantrické masáže BDSM
Masáž penisu
VIP Secret Intimacy Paragaté
Signature massage
Čtyřruční masáž
Erotická výuka

 

REZERVACE

Telefon: +420 730 778 023
Email: info@paragate.cz

Ája o sobě

Ráda trávím čas s přáteli při různých příležitostech - hrách, zábavě či společném cestování. Jsem schopná strávit mnoho času filosofováním o životě, jeho hodnotách, prioritách a významu. Miluji cestování, poznávání nových míst a nových lidí. Ráda se nechávám inspirovat zvyklostmi odjinud. To nejlepší se pak snažím „dovézt“ domů a šířit dál. Absolvovala jsem s kamarádkou dálkový pochod v USA. Cesta nám trvala 3 měsíce a ušly jsme více než 1000 mil. Cesta mi navždy změnila život i pohled na něj.

Moje zkušenosti s masírováním a masážemi? To jsem tak jednou šla na kurz tantrických masáží s představou, že by to mohla být dobrá investice do života, že se naučím něco, co budu moci uplatňovat ve svém soukromí. A ke konci kurzu mi přišlo, že by byla velká škoda, kdybych to uplatňovala JEN ve svém soukromém životě. Od té doby se neustále vzdělávám a chodím na další kurzy. A stále mě to baví!

Při masážích ráda poznávám, jak každý člověk reaguje na stejné podněty jinak. To, co je jednomu nepříjemné, vyvolává velmi libé pocity u jiného a zase naopak. Je pro mě výzvou a baví mě hledat cestu, která vede v konkrétní den u konkrétního člověka k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná. A vy víte, že cestování miluji…

V „klasických a sportovních“ masážích je tělo rozporcováno jako kus vepřového na plecko a kýtu. Nechci ubírat na jejich hodnotě ani znevažovat působení na zlepšení zdraví, mně však více vyhovuje celostní přístup. Věřím, že je potřeba dopřát stejnou péči a pozornost mysli i celému tělu a k tělu neodmyslitelně patří i intimita a samozřejmě i intimní partie, kde sídlí sexualita – to nejsilnější, co v nás je. Však díky ní jsme se narodili.

Chtěla bych přispět k tomu, aby sexualita nebyla brána jako tabu nebo naopak předmět tvrdého porno-průmyslu, ale jako krásná a příjemná součást běžného každodenního života. Sexuální energie proudí v každém z nás, Ráda ji s pokorou přijímám a oslavuju. Přijďte a můžeme oslavovat společně....

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů