SLEVY a DÁRKY každý měsíc pro registrované zákazníky.
Registrujte se ještě dnes ZDARMA!

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

JuliaJunior masérka

Julia

Julia je dívka s klidnou povahou. Miluje přírodu a hory. Za krásami naší planety a poznáním jiných kultur létá na jiné kontinenty, přesto všechno jsou jí Čechy domovem. Masáže jsou pro ni skvělou příležitostí k zastavení a říká: "Při masážích dávám mužům příležitost poznat beze studu jejich skryté já."


Ráda trávím čas s přáteli při různých příležitostech - hrách, zábavě či společném cestování. Jsem schopná strávit mnoho času filosofováním o životě, jeho hodnotách, prioritách a významu. Miluji cestování, poznávání nových míst a nových lidí. Ráda se nechávám inspirovat zvyklostmi odjinud. To nejlepší se pak snažím „dovézt“ domů a šířit dál.Absolvovala jsem s kamarádkou dálkový pochod v USA. Cesta nám trvala 3 měsíce a ušly jsme více než 1000 mil. Cesta mi navždy změnila život i pohled na něj.

Moje zkušenosti s masírováním a masážemi? To jsem tak jednou šla na kurz tantrických masáží s představou, že by to mohla být dobrá investice do života, že se naučím něco, co budu moci uplatňovat ve svém soukromí. A ke konci kurzu mi přišlo, že by byla velká škoda, kdybych to uplatňovala JEN ve svém soukromém životě. Od té doby se neustále vzdělávám a chodím na další kurzy. A stále mě to baví!

Při masážích ráda poznávám, jak každý člověk reaguje na stejné podněty jinak. To, co je jednomu nepříjemné, vyvolává velmi libé pocity u jiného a zase naopak. Je pro mě výzvou a baví mě hledat cestu, která vede v konkrétní den u konkrétního člověka k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná. A vy víte, že cestování miluji…

V „klasických a sportovních“ masážích je tělo rozporcováno jako kus vepřového na plecko a kýtu. Nechci ubírat na jejich hodnotě ani znevažovat působení na zlepšení zdraví, mně však více vyhovuje celostní přístup. Věřím, že je potřeba dopřát stejnou péči a pozornost mysli i celému tělu a k tělu neodmyslitelně patří i intimita a samozřejmě i intimní partie, kde sídlí sexualita – to nejsilnější, co v nás je. Však díky ní jsme se narodili.

Chtěla bych přispět k tomu, aby sexualita nebyla brána jako tabu nebo naopak předmět tvrdého porno-průmyslu, ale jako krásná a příjemná součást běžného každodenního života. Sexuální energie proudí v každém z nás, Ráda ji s pokorou přijímám a oslavuju. Přijďte a můžeme oslavovat společně....

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin, CSB - Top masér
"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.
Lucie, CSB - Top masérka
"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."
Iveta - Top masérka

Iveta - Top masérka

5 Komentářů
"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."
Sasha - Masérka

Sasha - Masérka

2 Komentáře
Sasha je sexy temperamentní žena , která ví, co se mužům líbí. Vyžívá se v Tantrických BDSM masážích. Že nevíte, co si pod tím představit? Těšte se na slastnou bolest i orgasmické zážitky, odevzdejte se madam Sashe a již nebudete chtít na normální erotickou masáž.
Lenny - Masérka

Lenny - Masérka

0 Komentářů
Lenny je skvělá Tantrická BDSM masérka. Mnoho zkušeností a její hravost dělá z jejích masáží nezapomenutelné zážitky.
Radka - Masérka

Radka - Masérka

1 Komentář
Radka je krásná smyslná dívka, která si ráda hraje s jemností a vzrušením. Otevírá tak muže novým pocitům i i vzrušujícím prožitkům.