Nové masérky ve studiu!
Přijďte si vyzkoušet smyslnou masáž s novou masérkou.

Lucie

Lucie je uznávanou lektorkou v oblasti sexuologické práce s tělem. Provedla desítky žen vaginálním mapováním a masturbačním koučingem, čímž jim pomohla s odstraňováním bloků a objevováním potěšení. Řadě mužů prostřednictvím Sexological Bodyworku, tantrických i erotických masáží pomohla překonat erektilní dysfunkci, naučit je, jak být lepšími milenci nebo dosáhnout multiorgasmických stavů. Společně s Martinem vyučuje techniky masáží, orgasmické jógy a vědomého milování.

 

NABÍZÍM

Relaxační a regenerační erotické masáže
Tantrické masáže
Taoistické erotické masáže
Tantrické masáže BDSM
Masáž penisu
VIP Secret Intimacy Paragaté
Signature massage
Čtyřruční masáž
Erotická výuka

 

REZERVACE

Telefon: +420 730 778 023
Email: info@paragate.cz

Lucie o sobě

K celostním smyslným (tantrickým) masážím jsem se dostala před čtyřmi lety přes tantru a k tantře jsem se dostala, když jsem hledala řešení svých problémů v sexualitě a také osvícení ;). Když jsem objevila, co dokáže dotek s naší psychikou, na osvícení jsem zapomněla a u práce s tělem už zůstala. Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie i pro většinu ostatních kvalit, které nemáme možnost nebo si nedovolíme v běžném životě prožívat: hloubka, hravost, jemnost, divokost, radost, smutek, vášeň i pomalé plynutí – vše je v tantrické masáži přijímáno tak, jak to přichází.

Před několika lety jsem se posunula od masáží k Sexological Bodyworku, který mi velmi rozšířil představu o tom, jak velký je náš erotický potenciál. Pomohl mi pochopit, proč je kolem naší sexuality ještě tolik strachu, studu a viny a dal mi nástroje, jak se dále rozvíjet v práci se sexuální energií.

Nyní jsem aktivní lektorkou a průvodkyní v oblasti sexuality a intimity. Nabízím individuální i párová sezení, ale i skupinové lekce i vícedenní kurzy. Kromě České republiky masíruji několik let ve Švýcarsku, kde jsem měla možnost poznat jiný přístup a získat další zkušenosti. Mojí největší zálibou je má práce – témata z oblasti sexuality a intimity, nové projekty, rozhovory s lidmi. Baterky nejlíp dobíjím v přírodě, při setkávání s přáteli nebo u hezké knížky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů