Nové masérky ve studiu!
Přijďte si vyzkoušet smyslnou masáž s novou masérkou.

Martin

Martin je uznávaným lektorem v oblasti sexuologické práce s tělem a tantry, učitel sexu, kouč, tantrický a erotický masér. Je autorem několika projektů v oblasti sexuálního rozvoje veřejnosti, mezi které patří i masážní studio Paragaté.

Je vizionář, jehož baví zprostředkovávat lidem zážitky, které obohacují jejich životy. Pomáhá ženám i mužům objevovat v milování více potěšení a radosti, a tím zlepšovat kvalitu jejich života. Jak sám říká, vše co dělá je o sexu, lásce a otevřených srdcích.

 

NABÍZÍM

Relaxační a regenerační erotické masáže
Tantrické masáže
Taoistické erotické masáže
Tantrické masáže BDSM
Masáž penisu
VIP Secret Intimacy Paragaté
Signature massage
Čtyřruční masáž (s masérkou)
Erotická výuka

 

REZERVACE

Telefon: +420 730 778 023
Email: info@paragate.cz

Martin o sobě

Jsem lektorem a průvodcem v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů. Tak jako jsem si prošel silnými zkušenostmi a osobní transformací, pomáhám i ostatním praktickými kroky dojít k naplňujícímu intimnímu životu. Zabýval jsem se energetickou a psychosomatickou prací již od roku 2002. Postupně jsem se dostal k tantře a sexuologické práci s tělem, která se pro mě stala nejsilnějším nástrojem osobního rozvoje. Svoje schopnosti jsem rozvíjel u českých i zahraničních učitelů.

Tři roky jsem společně s partnerkou Lucií Sitařovou, CSB spolupracoval s průkopníky a učiteli tantrických masáží v Čechách Denisou a Richardem. Společně s Lucií jsme absolvovali výcviky Certified Sexological Bodywork - CSB a stali se uznávanými lektory. Jsme zakladateli center CSB (CCSB), kde nabízíme se svým týmem odborná sezení. V naší škole Intimního splynutí nabízíme prožitkové kurzy sexuálního a partnerského rozvoje. Jsme prvními lektory Orgasmické jógy v Čechách.

Pohybuji se ve světě intimity velmi citlivě a současně odvážně. Tím vytvářím ideální prostor, ve kterém muži i ženy přirozeně nacházejí potenciál své sexuality. Mužům rád předávám umění otvírat ženská srdce a probouzet jejich vášeň. Ženám pomáhám objevit potěšení a zdroj energie v něm ukrytý. Partnery učím přístupům, které jim umožňují dále překlenout překážky a zlepšit jejich sexuální život, posílit komunikaci, společně se rozvíjet a pracovat se sexuální energií či prohlubovat vztah. Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů