Nové masérky ve studiu!
Přijďte si vyzkoušet smyslnou masáž s novou masérkou.

 

 

ZAVOLEJTE:

+420 730 778 023

Míša

Míša je je rozkvétajícím květem sakury ve studiu Paragaté. Je bojovnicí tvrdých i jemných bojových technik. Tato umění dálného východu a její intimní prožitky ji vedly až k objevování technik zvaných sexuální Kung Fu a následně ke smyslným masážím. Míša je krásnou mladou dívkou, která bude společně s vámi objevovat intenzitu sexuální energie a sílu i hloubk erotických prožitků. Vydejte se s ní na vzrušující cestu za poznáním sexuálního Kung Fu.

Míša o sobě: Ve svém volném času si ráda čtu knihy v různých oblastech, nejraději mám ale téma zabývajicí se východní filosofií a léčitelství. Východ mě očaroval, nejen svou moudrostí, ale i svým bojovím uměním. Praktikuji několik let tradiční bojová umění kung fu a thai qi. Ta v sobě ukrývají nejen rovnováhu a možnost kontaktu s mou vnitřní silou, ale i zmíněné učení o (sebe) léčení a moudrých filozofických nauk. Ráda také trávím čas v přírodě a protiváhou klidu se věnuji muzice.

Již dříve jsem púsobila ve studiu Paragaté, ale musela jsem na několik měsíců odcestovat. Mé předchozí masérské zkušenosti byly dosud pouze mezi rodinou. Východní bojová umění mě dovedla až k objevování technik, známých jako sexuální kung fu současně jsem se začala zajímat více o tantru, která mě pak přivedla k tantrickým masážím a do studia Paragaté.

Můj postoj a přístup k celostním masážím je takový, že při masážích by se nemělo zapomína na určité části těla. Beru každou část za rovnocennou a díky dotekům si ji zvědomujeme a propojujeme tak tělo a mysl. Na masírovaní mě baví nejvíce vidět spokojenou masírovanou osobu, protože sama masáže miluju. Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc.

Práci se sexualitou vnímám jako důležitou součást mého prožívání života a pro kultivaci sebe sama. Sexualita nás navádí na práci se sebou samými (mně obvzlášť:), odráží a současně i mění stav naší mysly.

Chcete i Vy posílit záměry, uvolnit se, nepřemýšlet a spojit se se svým tělem a potěšením, které Vám tělo, dotek a přítomnost milé masérky přináší?

Pak jsem tu pro Vás.

 

NABÍZÍM

Relaxační a regenerační erotické masáže
Tantrické masáže
Erotické masáže BDSM
VIP Secret Intimacy Paragaté

 

REZERVACE

Telefon: +420 730 778 023
Email: info@paragate.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů