Nové masérky ve studiu!
Přijďte si vyzkoušet smyslnou masáž s novou masérkou.

Vítejte ve světě kvalitních erotických masáží, které změní váš život.

Chceme vám umožnit, abyste se prostřednictvím smyslných, tantrických, BDSM a erotických masáží mohli rozvíjet a obohatit svůj život nejen o nové zážitky a potěšení, ale objevit i další rozměr své sexuality a posílit své sebevědomí.

Celostní smyslné masáže studia Paragaté jsou vaší cestou k intenzivnějšímu vnímání světa jako takového.

Relaxační a regenerační erotické masáže - Splňte si svůj tajný sen, ve kterém smyslná masérka či masér překračuje hranice klasické masáže, pomáhá vám uvolnit a zregenerovat vaše tělo, postupně se odhaluje a zahrnuje intimní masáž. Dopřejte si kromě regenerace a relaxace i smyslný erotický zážitek. Naše luxusní regenerační a relaxační masáže zahrnují prvky z thajských masáží, aromatické oleje, lávové kameny, vědomé a stimulující doteky.

Tantrické masáže - Vstupte do světa ryzí smyslnosti. Zasvětíme vás do tajemství vědomého erotického prožitku. Vydáme se s vámi na společnou cestu za objevením pokladů tantrického potěšení. Při rituálu tantrické masáže se nezastaví jen čas, ale celý vesmír. Doteky tantrických průvodců vás přenesou do jiné dimenze smyslového vnímání vašeho těla, prostoru i času.

Taoistické erotické masáže - Zveme vás do tranzovního prožitku taoistické erotické masáže, k osvojení si taoistických dechových technik, které přinášejí multiorgasmické a extatické stavy. Objevte a rozšiřte potenciál vaší sexuality propojením erotické masáže těla a pohlaví a taoistických dechových technik navozujících pozměněné a dosud nepoznané stavy vědomí.

Tantrické masáže BDSM - Dopřejte si intenzivní prožitek, při kterém spiritualitu tantrické masáže umocní síla BDSM technik. Vstupte do tajemného světa dominance a submise, který vám odhalí zcela jiný rozměr erotického vzrušení. Rozšiřte škálu vašeho erotického prožívání, odevzdejte se a podlehněte 😉

Masáž penisu - Objevte a rozšiřte potenciál vašíich prožitků propojením masáže těla a opakované či dlouhé masáže penisu a budete-li chtít i masáže prostaty. Masáží penisu vás provedou krásné masérky, které vás naučí, jak oddálit konec a dosahovat tak mnohonásobných orgasmů.

Signature massage - Prožijte zcela unikátní smyslný zážitek. Vyberte si masérku a nechte se okouzlit její vlastní masáží s jedinečným "podpisem", na kterou nezapomenete. Tak, jak se naše masérky liší jedna od druhé, liší se i jejich masáž - zažijte jemnost i divokost, okouzlení, smyslnost i vášeň.

VIP Secret Intimacy Paragate - Nejkrásnější intimní večer plný vnímání a smyslnosti vám přinese mnohem více než jen překrásný erotický zážitek. Vyberte si dle svého přání tu nejlepší masáž z naší nabídky a obohaťte ji o prvotřídní servis našich masérek a masérů. Dopřejte si dostatek času a užívejte si péči tak, jak jste ji dosud nezažili.

Čtyřruční masáž - Dopřejte si jedinečný zážitek čtyřruční smyslné, tantrické nebo erotické masáže současně dvěma masérkami nebo masérkou a masérem. Ztraťte se v množství doteků, které zahrnou celé vaše tělo. Vaše mysl přestane stíhat a umožní vám více prožít své tělo a ponořit se do hloubky smyslné meditace. Královský pocit harmonie doteků a péče vás vynese do nepoznaných výšin erotického vzrušení.

Erotická výuka - Cílem naší výuky je naučit každého užívat si a rozvíjet sebe jako erotickou bytost bez pocitů studu, viny či napětí a tak obohacovat svůj život nejen o potěšení, ale i o sebevědomí, radost a intenzívnější vnímání světa jako takového.