"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

ÁjaJunior masérka

Ája

Ája je dívka s klidnou povahou. Miluje přírodu a hory. Za krásami naší planety a poznáním jiných kultur létá na jiné kontinenty, přesto všechno jsou jí Čechy domovem. Masáže jsou pro ni skvělou příležitostí k zastavení a říká: "Při masážích dávám mužům příležitost poznat beze studu jejich skryté já."


Ráda trávím čas s přáteli při různých příležitostech - hrách, zábavě či společném cestování. Jsem schopná strávit mnoho času filosofováním o životě, jeho hodnotách, prioritách a významu. Miluji cestování, poznávání nových míst a nových lidí. Ráda se nechávám inspirovat zvyklostmi odjinud. To nejlepší se pak snažím „dovézt“ domů a šířit dál.Absolvovala jsem s kamarádkou dálkový pochod v USA. Cesta nám trvala 3 měsíce a ušly jsme více než 1000 mil. Cesta mi navždy změnila život i pohled na něj.

Moje zkušenosti s masírováním a masážemi? To jsem tak jednou šla na kurz tantrických masáží s představou, že by to mohla být dobrá investice do života, že se naučím něco, co budu moci uplatňovat ve svém soukromí. A ke konci kurzu mi přišlo, že by byla velká škoda, kdybych to uplatňovala JEN ve svém soukromém životě. Od té doby se neustále vzdělávám a chodím na další kurzy. A stále mě to baví!

Při masážích ráda poznávám, jak každý člověk reaguje na stejné podněty jinak. To, co je jednomu nepříjemné, vyvolává velmi libé pocity u jiného a zase naopak. Je pro mě výzvou a baví mě hledat cestu, která vede v konkrétní den u konkrétního člověka k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná. A vy víte, že cestování miluji…

V „klasických a sportovních“ masážích je tělo rozporcováno jako kus vepřového na plecko a kýtu. Nechci ubírat na jejich hodnotě ani znevažovat působení na zlepšení zdraví, mně však více vyhovuje celostní přístup. Věřím, že je potřeba dopřát stejnou péči a pozornost mysli i celému tělu a k tělu neodmyslitelně patří i intimita a samozřejmě i intimní partie, kde sídlí sexualita – to nejsilnější, co v nás je. Však díky ní jsme se narodili.

Chtěla bych přispět k tomu, aby sexualita nebyla brána jako tabu nebo naopak předmět tvrdého porno-průmyslu, ale jako krásná a příjemná součást běžného každodenního života. Sexuální energie proudí v každém z nás, Ráda ji s pokorou přijímám a oslavuju. Přijďte a můžeme oslavovat společně....

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 6 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 5 Komentářů

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 12 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Míša 6 Komentářů

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Lyra 3 Komentáře

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 8 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Jane 0 Komentářů

"Smyslný dotek je pro mě nástrojem potěchy mužů i mého srdce."