Studio i naše masáže se vyvíjí, proto od 1.10. 2018
uvádíme v platnost nový ceník našich služeb.

Diana

Art of Shibari Bondage

Objednat

Vážu shibari – bondage ve východním stylu.

"Svázání těla osvobozuje mysl.

Odevzdejte se prožitku..."

Diana Vera

Vázání není masáž, ale mají mnoho společného. Shibari ukotvuje vázáneho v těle a tím osvobozuje jeho mysl. Tajemství shibari – umění provazu – bondage ve východním stylu - tkví v kontaktu, doteku a pohybu. Pro západní bondage je typická fixace v určité poloze, která umožňuje další interakci a její vychutnání při zostřených smyslech daných svázáním. Při shibari jde o vázání samotné, dávající ovládá přijímajícího skrze provaz, určuje jeho pohyb, vede jeho mysl.

NABÍZÍM

Signature Shibari Bondage Session - Svázání těla ve východním stylu.

Pri svázání mouho být pocity vydání se a odevzdání extrémně silné. Jindy se dostaví meditativní klid v návaznosti na soustředění na dech nebo jako výsledek přehlcení podněty, kdy se mysl vzedme a pojednou vyprázdní.

Má Signature Shibari Bondage Session bude pro vás nezapomenutelným a nezaměnitelným smyslovým zážitkem.

REZERVACE
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Průběh sezení Signature Shibari bondage session

Jak vše probíhá sezení?
Pohovoříme o očekáváních a motivaci klienta, vysvětlím rizika a pravidla bezpečnosti při vázání, klient se rozcvičí, pak vážeme – podle individuálních tělesných a mentálních dispozic klienta, podle vzájemné energie, která mezi námi vzniká, nakonec přichází závěrečná péče a zpětná vazba. Primárním účelem není vzrušení, stimulace nebo uspokojení. Mnoho klientů potvrzuje, že zážitek z intimity je pro ně při vázání hlubší než při erotické hře nebo sexuálním kontaktu. Pocity vydání se a odevzdání mohou být extrémně silné. Jindy se dostaví meditativní klid v návaznosti na soustředění na dech nebo jako výsledek přehlcení podněty, kdy se mysl vzedme a pojednou vyprázdní.

Jsem otevřená různým scénářům a důvodům, proč lidé potřebují být svázáni. Pokud váháte, zda se na session vypravit, zodpovězte si jednoduchou otázku: „Chcete se nechat svázat nebo hledáte spíše erotický zážitek?“ Jistěže obojí se prolíná, avšak u mě jste správně vy, kteří upřednostňujete vázání a ostatní ponecháte na mé libovůli.

S klienty preferuji krátký emailový kontakt předem, který mi zprostředkuje po objednávce operátorka studia Paragaté.

Ceník

Sezení svazování shibari – bondage ve východním stylu s rigerkou Dianou
3 hod. ...... 5.500 CZK

Registrujte se jako VIP člen ZDE
* Signature masáže jsou masérkami jedinečně poskládané choreografie
* Signature masáže zahrnují mnohé smyslný tanec, erotické oblečení, rituál ve sprše, občerstvení, každá masáž jednotlivých masérek je jiná!
Jejich obsah najdete na profilu dané masérky!

Pár slov o mě

Vážu od roku 2013, Od roku 2015 učím ostatní ženy vázat muže, vedu workshopy zaměřené na emoční stránku vázání a dávám soukromá sezení. Zavedla jsem pojem „femdomshibari“ pro takové vázání, kde žena je v roli dávajícího, kdy žena je nahoře, kdy žena vede.

Jsem riggerka, ta, která váže, což samo o sobě vyžaduje velkou dávku dominantního chování a zodpovědnosti. Není to jen přesilová hra, je to reálná činnost s reálnými dopady a riziky, teprve jejím výsledkem je vzájemná polarita – dominance X submisivita. Nejsem domina v tradičním smyslu vnímání slova. Vážu lidi mladé i staré, štíhlé i silné, muže i ženy. Je to o touze po tomto specifickém zážitku nikoliv o fyzické kondici, i když i o ní. Ti, kdo svázat potřebují nebo chtějí, to uvnitř vědí.

Jak probíhá mé Signature Shibari Bondage Session?

Celé setkání trvá 3h.
Pohovoříme o očekáváních a motivaci klienta, vysvětlím rizika a pravidla bezpečnosti při vázání, klient se se mnou krátce rozcvičí. Poté přecházíme na samotné vázání – podle individuálních tělesných a mentálních dispozic klienta, podle vzájemné energie, která mezi námi vzniká, nakonec přichází závěrečná péče a zpětná vazba. Primárním účelem svazování není erotická stimulace nebo vyvrcholení, jdepředevším o smyslový prožitek z vázání a odevzdání se. Mnoho klientů potvrzuje, že zážitek z intimity je pro ně při vázání hlubší než při erotické hře nebo sexuálním kontaktu. Pocity vydání se a odevzdání mohou být extrémně silné. Jindy se dostaví meditativní klid v návaznosti na soustředění na dech nebo jako výsledek přehlcení podněty, kdy se mysl vzedme a pojednou vyprázdní. 

Jsem otevřená různým scénářům a důvodům, proč lidé potřebují být svázáni. Pokud váháte, zda se na session vypravit, zodpovězte si jednoduchou otázku: „Chcete se nechat svázat nebo hledáte spíše erotický zážitek?“ Jistěže obojí se prolíná, avšak u mě jste správně vy, kteří upřednostňujete vázání a ostatní ponecháte na mé libovůli.

S klienty preferuji krátký emailový kontakt předem, který mi zprostředkuje po objednávce operátorka studia Paragaté.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů