SLEVY a DÁRKY každý měsíc pro registrované zákazníky.
Registrujte se ještě dnes ZDARMA!

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Lucie, CSBTop masérka

 

 

Specializace: Erotická výuka
Lucie masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN, DE

Lucie

Lucie je uznávanou lektorkou v oblasti sexuologické práce s tělem. Provedla desítky žen vaginálním mapováním a masturbačním koučingem, čímž jim pomohla s odstraňováním bloků a objevováním potěšení. Řadě mužů prostřednictvím Sexological Bodyworku, tantrických i erotických masáží pomohla překonat erektilní dysfunkci, naučit je, jak být lepšími milenci nebo dosáhnout multiorgasmických stavů. Společně s Martinem vyučuje techniky masáží, orgasmické jógy a vědomého milování.


K celostním smyslným (tantrickým) masážím jsem se dostala před čtyřmi lety přes tantru a k tantře jsem se dostala, když jsem hledala řešení svých problémů v sexualitě a také osvícení ;). Když jsem objevila, co dokáže dotek s naší psychikou, na osvícení jsem zapomněla a u práce s tělem už zůstala. Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie i pro většinu ostatních kvalit, které nemáme možnost nebo si nedovolíme v běžném životě prožívat: hloubka, hravost, jemnost, divokost, radost, smutek, vášeň i pomalé plynutí – vše je v tantrické masáži přijímáno tak, jak to přichází. 

Před několika lety jsem se posunula od masáží k Sexological Bodyworku, který mi velmi rozšířil představu o tom, jak velký je náš erotický potenciál. Pomohl mi pochopit, proč je kolem naší sexuality ještě tolik strachu, studu a viny a dal mi nástroje, jak se dále rozvíjet v práci se sexuální energií. 

Nyní jsem aktivní lktorkou a průvodkyní v oblasti sexuality a intimity. Nabízím individuální i párová sezení, ale i skupinové lekce i vícedenní kurzy.

Kromě České republiky masíruji několik let ve Švýcarsku, kde jsem měla možnost poznat jiný přístup a získat další zkušenosti.

Mojí největší zálibou je má práce – témata z oblasti sexuality a intimity, nové projekty, rozhovory s lidmi. Baterky nejlíp dobíjím v přírodě, při setkávání s přáteli nebo u hezké knížky. 

Reference

 1. Dana L. napsal:

  Lucie mě provedla tantrickým rituálem. Přišlo to jako pochopení – že má cesta je cesta do mých hlubin. Hlas, který mne vedl – zůstaň u sebe ve svém středu a dýchej a vnímej. Vím, že cesta do hlubin mne je cesta setkání s bolestí, ale i zároveň s jemností. Cesta k poznání světla i tmy: Tam všude jsem já, to vše jsem já a bez jediného v tom obsaženého bych neexistovala.

 2. Josef napsal:

  Musím se Vám Lucie přiznat, že naše spolupráce a hlavně Orgasmická jóga mi výrazně změnily náhled na můj sexuální život. Ženy, ženské tělo, jeho krása, jsou mým velkým koníčkem, mám vyšší sexuální potřebu (od svých 16 let masturbuju průměrně tak 2x denně, nejvíc bylo 8 orgasmů denně). Ale teď vidím, že existuje ještě jedna cesta k ještě většímu, hlubšímu a intenzivnějšímu sexuálnímu životu. Dekuji

 3. O. napsal:

  Lucko upřímně? Potkala jsem tu nejlepší průvodkyni k poznání své vnitřní Bohyně. Lucka mi dokázala pomoci otevřít, poznat, objevit a uzdravit mojí ženskou energii a hlavně díky ní jsou probudila v sobě Bohyni. Moc díky Lucko.

 4. M. napsal:

  Dobrý den.
  Včera jsem na doporučení Martina absolvoval masáž s Top masérkou Lucií a byl to opravdu exkluzivní zážitek. Vypadalo to jako kdyby byl program lekce přímo ušit pro mne, ale spíše to bylo úžasnou empatií Lucie, která vedla masáž s naprostou profesionalitou od začátku až do konce. Připomínalo mi to Vltavu od Smetany kdy po pozvolném začátku vše vygradovalo do mohutného soutoku všech přítoků vášně v mohutný výboj s explozí.
  Moc děkuji…

 5. John napsal:

  Hi Lucie,

  Thank you so very much for yesterday, I have had some time to reflect and I have to say it was an incredible experience. In all my life I have never, ever, ever experienced an orgasm like that, it was overwhelming – physically and mentally. I am sure I have never had such a physical reaction before, and I was someplace else mentally, there were moments toward the end and after where I absolutely was not in my own head… an out of body experience combined with an intensely in body experience. Wow.

 6. A napsal:

  About two weeks ago I had the opportunity to come for a Tao massage by Lucie. I still feel so grateful for that moment. It was for me a kind of life changing experience in several ways. First of all, I appreciated very much Lucie’s kind of presence, feeling connected, listening, aligning with the other person. Secondly, Taoistic massage was a new experience for me, although I had quite some experience in erotic massage. But this massage, with the skills of Lucie in massage and sexuological bodywork, really was of a higher level. It also very much helped me to learn about myself and to overcome shyness and fear I still had in sexuality. I also enjoyed her kind of lightness and playfullness, which made this all to a wonderfull, shifting experience. I can highly recommend Lucie’s massage, especially if you are interested in inner growth and sexual growth. Thank you so much Lucie, and wish you all the best in bringing this into the world!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Přišlo to jako pochopení - že má cesta je cesta do mých hlubin. Hlas, který mne vedl - zůstaň u sebe ve svém středu a dýchej a vnímej. Vím, že cesta do hlubin mne je cesta setkání s bolestí, ale i zároveň s jemností. Cesta k poznání světla i tmy: Tam všude jsem já, to vše jsem já a bez jediného v tom obsaženého bych neexistovala.

Dana L.tantrický rituál s Lucií S. CSB

Musím se Vám Lucie přiznat, že naše spolupráce a hlavně Orgasmická jóga mi výrazně změnily náhled na můj sexuální život. Ženy, ženské tělo, jeho krása, jsou mým velkým koníčkem, mám vyšší sexuální potřebu (od svých 16 let masturbuju průměrně tak 2x denně, nejvíc bylo 8 orgasmů denně). Ale teď vidím, že existuje ještě jedna cesta k ještě většímu, hlubšímu a intenzivnějšímu sexuálnímu životu.

Joseferotická výuka s Lucií S. CSB

Lucko upřímně? Potkala jsem tu nejlepší průvodkyni k poznání své vnitřní Bohyně. Lucka mi dokázala pomoci otevřít, poznat, objevit a uzdravit mojí ženskou energii a hlavně díky ní jsou probudila v sobě Bohyni. Díky Lucko.

O.erotická výuka s Lucií S. CSB

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin, CSB - Top masér
"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.
Lucie, CSB - Top masérka
"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."
Iveta - Top masérka

Iveta - Top masérka

5 Komentářů
"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."
Sasha - Masérka

Sasha - Masérka

2 Komentáře
Sasha je sexy temperamentní žena , která ví, co se mužům líbí. Vyžívá se v Tantrických BDSM masážích. Že nevíte, co si pod tím představit? Těšte se na slastnou bolest i orgasmické zážitky, odevzdejte se madam Sashe a již nebudete chtít na normální erotickou masáž.
Lenny - Masérka

Lenny - Masérka

0 Komentářů
Lenny je skvělá Tantrická BDSM masérka. Mnoho zkušeností a její hravost dělá z jejích masáží nezapomenutelné zážitky.
Radka - Masérka

Radka - Masérka

1 Komentář
Radka je krásná smyslná dívka, která si ráda hraje s jemností a vzrušením. Otevírá tak muže novým pocitům i i vzrušujícím prožitkům.