SLEVY a DÁRKY každý měsíc pro registrované zákazníky.
Registrujte se ještě dnes ZDARMA!

 

 

 

 

"Miluji přinášet lidem tu krásu, kterou jsem na své cestě nalezla."

MikaJuniormasérka

Specializace: 
Relaxační a regenerační erotické masáže, Tantrické masáže,  VIP Secret Intimacy Paragaté,
Jitka masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, (EN)

Mika

Mika je masérkou s bohatými zkušenostmi ze zahraničí i Čech, prošla mnoha výcviky týkajícími se sexuality, doteku a osobního rozvoje. Mika při smyslných masážích otevírá srdce a láskyplným způsobem se přibližuje k mužskému tělu i srdci. Je žena čarodějka. Zná moc sexuální energie a plně ji využívá k naplnění mužských srdcí klidem nebo zažehnutím jejich ohně...

Jmenuji se Mika, je mi 33 let a jsem původem z východních čech. Věnuji se mystériu života, přírody a člověka, aromaterapii, psychoterapii, šamanismu, meditacím, cestování po světě a poznávání jiných kultur. To vše mi přináší hluboké poznání a naplnění. Mám i blízký vztah například k rychlým automobilům, hudbě a kvalitnímu červenému vínu.

Masážím se věnuji více než 5let a to převážně v zahraničí, které mi bylo velkou inspirací v masážních technikách a vytříbilo mě až do úrovně, na které jsem dnes. Prošla jsem výcviky Tao vědomého doteku, profesionálními kurzy tantry v Belgii a Čechách, relaxační masáž s lávovými kameny a dalšími kurzy masáží a bodyterapie.
Než jsem se začala věnovat masážím, netušila jsem ani zdaleka, kolik potěšení se v lidském těle skrývá, ale také kolik zranění si v sobě člověk nese a že se to negativně odráží do života, vztahů a intimity.
Zajímalo mě, proč jsem se s jedním partnerem cítila blaženě a s jiným mi byl jeho dotek nepříjemný i když nedělal nic špatného. Tato otázka mě vzala do úžasného světa energetických a biologických souvislostí, které mi denně ukazují, jak úžasným nástrojem je naše lidské tělo.
Miluji přinášet lidem tu krásu, kterou jsem na své cestě nalezla. Baví mě prožívat a ukazovat svým klientům, že láska a život, kterou můžeme vytvořit skrze uctívání jeden druhého nemají hranic.
 
Můj přístup k masážím tedy vychází z celostního, intuitivního, laskavého a širokého spektra zkušeností z práce s lidmi v oblasti intimity, sexu a emocionality.
 
Mě osobně tato práce přináší hluboké porozumění sobě, své sexualitě, svému tělu, energetickým souvislostem. Vnímám jako nesmírně důležité, aby se do intimity vneslo více pochopení, které má potenciál přinést více potěšení a ve výsledku mnohem vyšší spokojenost a prostor pro lásku v mezilidských vztazích, po které na nejhlubší úrovni všichni tolik toužíme - jen zkrátka nevíme, jak si to správně dávat a přijímat.

 
  1. JM napsal:

    Highly recommended. An exceptional and talented spiritual guide for a beautiful journey. Mika is phenomenal!

  2. Vladimír napsal:

    Mika je moc sympatická a hezká mladá dáma, v jejímž provedení je tantrická masáž doslova rájem. TM od ní byla ta nejlepší, kterou jsem kdy absolvoval. Velmi se těším na příští návštěvu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin, CSB - Top masér
"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.
Lucie, CSB - Top masérka
"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."
Sasha - masérka

Sasha - masérka

2 Komentáře
Sasha je sexy temperamentní žena , která ví, co se mužům líbí. Vyžívá se v Tantrických BDSM masážích. Že nevíte, co si pod tím představit? Těšte se na slastnou bolest i orgasmické zážitky, odevzdejte se madam Sashe a již nebudete chtít na normální erotickou masáž.
Mika

Mika

2 Komentáře
"Miluji přinášet lidem tu krásu, kterou jsem na své cestě nalezla."