Míša

 Kung Fu Lover

Objednat

 "Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

 

Míša - masérka

 

Míšaje je rozkvétajícím květem sakury ve studiu Paragaté. Je bojovnicí tvrdých i jemných bojových technik. Tato umění dálného východu a její intimní prožitky ji vedly až k objevování technik zvaných sexuální Kung Fu a následně ke smyslným masážím. Míša je krásnou mladou dívkou, která bude společně s vámi objevovat intenzitu sexuální energie a sílu i hloubk erotických prožitků. Vydejte se s ní na vzrušující cestu za poznáním sexuálního Kung Fu.


Ve svém volném času si ráda čtu knihy v různých oblastech, nejraději mám ale téma zabývajicí se východní filosofií a léčitelství. Východ mě očaroval, nejen svou moudrostí, ale i svým bojovím uměním. Praktikuji několik let tradiční bojová umění kung fu a thai qi. Ta v sobě ukrývají nejen rovnováhu a možnost kontaktu s mou vnitřní silou, ale i zmíněné učení o (sebe) léčení a moudrých filozofických nauk. Ráda také trávím čas v přírodě a protiváhou klidu se věnuji muzice. 

Již dříve jsem púsobila ve studiu Paragaté, ale musela jsem na několik měsíců odcestovat. Mé předchozí masérské zkušenosti byly dosud pouze mezi rodinou. Východní bojová umění mě dovedla až k objevování technik, známých jako sexuální kung fu současně jsem se začala zajímat více o tantru, která mě pak přivedla k tantrickým masážím a do studia Paragaté. 

Můj postoj a přístup k celostním masážím je takový, že při masážích by se nemělo zapomína na určité části těla. Beru každou část za rovnocennou a díky dotekům si ji zvědomujeme a propojujeme tak tělo a mysl. Na masírovaní mě baví nejvíce vidět spokojenou masírovanou osobu, protože sama masáže miluju. Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc. 

Práci se sexualitou vnímám jako důležitou součást mého prožívání života a pro kultivaci sebe sama. Sexualita nás navádí na práci se sebou samými (mně obvzlášť:), odráží a současně i mění stav naší mysly. 

Chcete i Vy posílit záměry, uvolnit se, nepřemýšlet a spojit se se svým tělem a potěšením, které Vám tělo, dotek a přítomnost milé masérky přináší? 

Pak jsem tu pro Vás. M.

 1. Dan napsal:

  Perfect. Knows how to masaze. Different techniques for 90min, all very erotic, such soft hands, electric. Misa is super sexy and also a very nice, smiley girl.

 2. Marek napsal:

  bylo to jako v neba.

 3. Ami napsal:

  Heaven is to little to say. Jentle and caring. Thank you very much

 4. Jiří napsal:

  Když řeknu,že Míša je maximálně empatická,tak to stejně nevystihuje zcela realitu,kterou jsem dnes zažil – Míša je spíše empaticko-telepatická-v této míře jsem to zažil poprvé,
  prostě myslíte si v duchu,aby udělala nějaký pohyb a dotkla se určitého místa a ona to udělá přesně tak , jako by četla vaše myšlenky……..květnatý rozhovor pouze dotykem,
  přesto jsme si krásně povídali,aniž bychom promluvili……erotická nonverbální konverzace,
  pro mě božské blaho……díky Míšo.

 5. Dan napsal:

  excellent massage again last week. Great prostate massage, my head was spinning.

 6. Karel napsal:

  Neuvěřitelně jemná a krásná masáž. Nic podobného jsem nezažil. Děkuji Míše.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Reference

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin Plas, CSB 6 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 5 Komentářů

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 12 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Míša 6 Komentářů

"Při masážích se snažím vcítit do masírované osoby a dát ji v tu chvíli ze sebe nejvíc."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Lyra 3 Komentáře

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 8 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Jane 0 Komentářů

"Smyslný dotek je pro mě nástrojem potěchy mužů i mého srdce."