Jste členem V.I.P. klubu praragaté
Registrujte se ještě dnes ZDARMA a získejte skvělé dárky a slevy!

Dárkové poukazy

Darujte nejkrásnější dárek, darujte nevšední zážitek - masáž ve studiu Paragaté.

Na vámi vybranou masáž v libovolné délce nebo výuku můžete zakoupit dárkový poukaz. Rádi jej doplníme textem dle vašeho přání a zašleme poštou, e-mailem, příp. připravíme k osobnímu vyzvednutí. Pokud jej máte jako dárek k narozeninám, výročí či jiné výjimečné příležitosti, připravíme pro obdarovaného vše dle vašeho přání. Speciální uvítání, kytice růží, vybraná hudba, oblíbené občerstvení nebo jakékoliv jiné překvapení. Vše připravíme tak, aby byl váš dárek opravdu nezapomenutelným.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Dárkové poukazy je možno uhradit osobně v hotovosti při převzetí, příp. předem převodem na účet při zaslání poštou nebo e-mailem. Platnost všech poukazů je 6 měsíců od data vystavení.


Zaručujeme vám profesionální přístup i prostředí

Náš tým tvoří Certifikovaní Sexolohical Bodyworkeři (CSB) a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávajícími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší Školy intimního splynutí či EASE - Evropská akademie somatického vzdělávání.


Úryvky z referencí

Orgasmická jóga mi výrazně změnily náhled na můj sexuální život... teď vidím, že existuje ještě jedna cesta k ještě většímu, hlubšímu a intenzivnějšímu sexuálnímu životu.

Joseferotická výuka s Lucií S. CSB

Moje první zkušenost s tantra rituálem naprosto předčila moje předchozí očekávání a představy. Je to mimořádně hluboký zážitek, který se nedá k ničemu přirovnat.

JosefTantrický rituál s Dagi

Nabízíme

Signature masáž

Zveme vás do intenzivního prožitku erotické masáže penisu, k osvojení si dovednosti oddalování orgasmu, která přináší multiorgasmické stavy.

Relaxační a regenerační erotické masáže

Profesionální masáže, které vám kromě očekávané regenerace a relaxace přinesou i neobyčejné erotické prožitky.

Masáž penisu

Zveme vás do intenzivního prožitku erotické masáže penisu, k osvojení si dovednosti oddalování orgasmu, která přináší multiorgasmické stavy.

Rituál tantrické masáže

Rituál tantrické masáže je plný hlubokých erotických prožitků díky kouzlu vědomých dotyků, vzájemného vnímání, sdílení a lásky.

Taoistické erotické masáže (TEM)

TEM masáž prostřednictvím intenzivní erotické stimulace a tranzovních dechových technik navozuje multiorgasmické a extatické stavy, včetně stavů pozměněného vědomí.

Tantrické BDSM masáže

Erotická masáž založená na vědomém využití technik BDSM, která vás zavede do světa submise a dominance, svazování a S&M stimulace.

Secret Intimacy Paragaté

Perla masáží studia Paragaté. Unikátní intimní večer s VIP servisem.

Erotická výuka

Našim cílem je naučit každého užívat si a rozvíjet sebe jako erotickou bytost a obohacovat váš život nejen o potěšení. Naučte se být lepším milencem/kou, objevte multiorgasmické stavy, rozšiřte svůj potenciál.


Vy stále ještě váháte?

Velmi se těšíme na vaši návštěvu.