Už jste se registrovali do V.I.P. věrnostního programu? 
V létě Vás čekají až 30% slevy a mnohá další potěšení!

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní."

Martin Plas, CSB Zakladatel studia, Top masér

 

 

 

 

 

Revolution Slider Error: Slider with alias profile not found.
Maybe you mean: 'our-team' or 'profily-kopie' or 'vesna' or 'nas-tym' or 'bara' or 'amma'

Revolution Slider Error: Slider with alias ijninln not found.
Maybe you mean: 'our-team' or 'profily-kopie' or 'vesna' or 'nas-tym' or 'bara' or 'amma'

Martin

Martin je uznávaným lektorem v oblasti sexuologické práce s tělem a tantry, učitel sexu, kouč, tantrický a erotický masér. Je autorem několika projektů v oblasti sexuálního rozvoje veřejnosti, mezi které patří i masážní studio Paragaté. Je vizionář, jehož baví zprostředkovávat lidem zážitky, které obohacují jejich životy. Pomáhá ženám i mužům objevovat v milování více potěšení a radosti, a tím zlepšovat kvalitu jejich života. Jak sám říká, vše co dělá je o sexu, lásce a otevřených srdcích.


Jsem lektorem a průvodcem v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů. Tak jako jsem si prošel silnými zkušenostmi a osobní transformací, pomáhám i ostatním praktickými kroky dojít k naplňujícímu intimnímu životu. Zabýval jsem se energetickou a psychosomatickou prací již od roku 2002. Postupně jsem se dostal k tantře a sexuologické práci s tělem, která se pro mě stala nejsilnějším nástrojem osobního rozvoje. Svoje schopnosti jsem rozvíjel u českých i zahraničních učitelů.

Tři roky jsem společně s partnerkou Lucií Sitařovou, CSB spolupracoval s průkopníky a učiteli tantrických masáží v Čechách Denisou a Richardem. Společně s Lucií jsme absolvovali výcviky Certified Sexological Bodywork - CSB a stali se uznávanými lektory. Jsme zakladateli center CSB (CCSB), kde nabízíme se svým týmem odborná sezení. V naší škole Intimního splynutí nabízíme prožitkové kurzy sexuálního a partnerského rozvoje. Jsme prvními lektory Orgasmické jógy v Čechách.

Pohybuji se ve světě intimity velmi citlivě a současně odvážně. Tím vytvářím ideální prostor, ve kterém muži i ženy přirozeně nacházejí potenciál své sexuality. Mužům rád předávám umění otvírat ženská srdce a probouzet jejich vášeň. Ženám pomáhám objevit potěšení a zdroj energie v něm ukrytý. Partnery učím přístupům, které jim umožňují dále překlenout překážky a zlepšit jejich sexuální život, posílit komunikaci, společně se rozvíjet a pracovat se sexuální energií či prohlubovat vztah. Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní.

Reference

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Dobrý den Martine, včera jsem se cítil vyjímečně. Rituál, smyslné dotýkání figurantky Míši, byly to až posvátné momenty. Byl to silný zážitek, který chci brzy opakovat! Za týden mám čas. Už se těším na ostatní výuky! Jsi skvělý čaroděj duše a těla, Martine! Měj se hezky. S pozdravem A.

Alexvýuka masáže s Martinem a Míšou

I would like to recommend Paragate as a wonderful Tantra experience . I just had 4 hours of training from Martin and Pavla introducing me to the Tantra Ritual and basic Tantra massage techniques . You could not meet nicer , more genuine people with an eagerness to bring joy to all of us through Tantra , and it certainly worked for me and I will be back soon .The experience was like no other . I wish the best to Paragate in the future and it deserves to be very successful.

Johnnyerotická výuka s Martinem a Pavlou

"Ahoj Martin, dakujem ti velmi pekne, bol to pre mna silný zážitok. Ten zámer, co som tam mala, udialo sa to. Pomohol si mi. Cítim posun. Mam pocit, ze moje telo ožilo. Stavy potom boli silne."

MartinaTantrická masáž s prvky BDSM s Martinem

Martine, chtěla bych vám poděkovat, za vaši úžasnou masáž. Díky vaší empatii, citlivému přístupu to byl krásný zážitek, relax a uvolnění. Pohoda a příjemné pocity z masáže hned tak nepřešly:-) S velkým zájmem jsem si pročetla i vaše webové stránky www.intimnisplynuti.cz, kde jsem se dozvěděla dost zajímavého. To co děláte se svou partnerkou a jak předáváte své poznatky a zkušenosti mi přijde moc fajn. Přeji vám, ať se vám daří vše, co si budete přát a mnoho spokojených klientů. Myslím, že jsem u vás nebyla naposledy;-)

EvaRelaxační erotická masáž s Martinem

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin, CSB 6 Komentářů

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB 5 Komentářů

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta 4 Komentáře

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie 12 Komentářů

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Lenny 0 Komentářů

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian 2 Komentáře

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Lyra 3 Komentáře

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája 0 Komentářů

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny 9 Komentářů

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Jane 4 Komentáře

"Smyslný dotek je pro mě nástrojem potěchy mužů i mého srdce."

Martina 1 Komentář

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."