SLEVY a DÁRKY každý měsíc pro registrované zákazníky.
Registrujte se ještě dnes ZDARMA!

 

 

"Po masáži bude každá vaše buňka naplněna energií."

Daniela, CSBTop masérka

 

 

 

Specializace: 
Tantrické masážeTaoistická masáž, Erotická výuka
Daniela masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN

Daniela

Daniela je skvělá masérka, která se dokáže vcítit do vašich potřeb. Absolvovala řadu kurzů tantrických masáží a výcvik Sexological Bodyworku. Této oblasti se dlouhodobě věnuje jako zálibě při své profesi. Pracuje v oblasti farmacie a při hledání řešení některých obtíží objevila, že i práce s tělem může být skvělým lékem pro tělo a psychiku. Je masérkou, která klientům ukazuje, jak je důležité umět se otevřít radosti a potěšení prostřednictvím svého těla pro celkovou pohodu a zdraví.
Daniela is a great masseuse who can identify with your needs. She has attended a number of courses of tantric massage and sexological bodywork training. She has pursued this hobby for a long time. She works in the field of pharmacy and while she has been searching for solutions to certain problems she realized that bodywork is a great remedy for body and psyche. She shows people how important that is to open up to pleasure of your body to experience well-being.


Mám klasické medicínské vzdělání, které nás učí, že v našem těle je něco špatně a na každou nemoc má speciální prášek. Postupem času jsem zjistila, že to není tak docela pravda.

Díky masáži můžeme navázat láskyplný vztah se svým tělem, najít spokojenost a štěstí sami v sobě a to vše si přenést do běžného dne. Tantrické masáže navíc přijímají i sexualitu jako samozřejmou součást každého člověka. Láskyplný pečující dotek zahrnující každý kousek těla přináší relaxaci, hluboké uvolnění, potěšení a mnohdy zcela nové zážitky. Po masáži bude každá vaše buňka naplněna energií. Prožitek z masáže se nedá popsat, musí se zažít :) Velice ráda vás na této cestě provedu.

Reference

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin, CSB - Top masér
"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.
Lucie, CSB - Top masérka
"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."
Iveta - Top masérka

Iveta - Top masérka

5 Komentářů
"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."
Sasha - Masérka

Sasha - Masérka

2 Komentáře
Sasha je sexy temperamentní žena , která ví, co se mužům líbí. Vyžívá se v Tantrických BDSM masážích. Že nevíte, co si pod tím představit? Těšte se na slastnou bolest i orgasmické zážitky, odevzdejte se madam Sashe a již nebudete chtít na normální erotickou masáž.
Lenny - Masérka

Lenny - Masérka

0 Komentářů
Lenny je skvělá Tantrická BDSM masérka. Mnoho zkušeností a její hravost dělá z jejích masáží nezapomenutelné zážitky.
Radka - Masérka

Radka - Masérka

1 Komentář
Radka je krásná smyslná dívka, která si ráda hraje s jemností a vzrušením. Otevírá tak muže novým pocitům i i vzrušujícím prožitkům.