Nové masérky ve studiu!
Přijďte si vyzkoušet smyslnou masáž s novou masérkou.

Vivian

Vivian je milá hnědovláska s pohledem ve kterém je cítit její láska k divoké přírodě. Ryzostí srdce na vás bude působit jako klidná hladina horského jezera, říká však o sobě, že je nepředvídatelná a ví jak muže dovést do extáze. Přenese vás do tajemna tantrické masáže, do světa relaxace, vnitřní blaženosti a dlohotrvající euforie.

 

NABÍZÍM

Relaxační a regenerační erotické masáže
Tantrické masáže
Taoistické erotické masáže
Tantrické masáže BDSM
Masáž penisu
VIP Secret Intimacy Paragaté
Signature massage
Čtyřruční masáž
Erotická výuka

 

REZERVACE

Telefon: +420 730 778 023
Email: info@paragate.cz

Vivian o sobě

Ráda se nechávám unášet hudbou, zpěvy manter stejně jako zvuky přírody..Miluji rytmus pomalý stejně tak divoký, barevnosti i linie přírody, tanec a s ním spojenou spontaneitu. Miluji lidi se kterými se můžu cítit sama sebou, být uvolněná a být veselá. Pečovat o druhé a být opečovávaná. Dovolit si to nejlepší co mi život nabízí a s čím souzním. Jsem žena, která miluje něhu, a i proto jsem si zvolila profesi zahrnující doteky - profesi masérky.

Postupně jsem se učíla pracovat s intimitou jako masérka celostních smyslných a tantrických masáží. Vidím nekonečnou škálu prožitků a vjemů, které mohu smyslnými masážemi v lidech probouzet a měnit tak jejich životy. Mně tato práce život mění a ač je to pro nezasvěcené často nepochopitelné, cítím se díky masážím svobodná, krásná a vděčná, že mohu to vše prožívat. Cítím se božsky a věřím, že se tak může cítit každý.

V životě i v masážích se chci věnovat člověku v jeho celistvosti. Na masážích mě fascinuje vytváření posvátného prostoru, který je prostoupený něčím nepopsatelným a z kterého vyjdeme oba proměněni. Setkání s druhým člověkem v příjemném prostoru tantrického studia je zároveň setkání nás samých se sebou a tak můžeme objevovat nepoznané v sobě společně.

Má práce mi každý den přináší úsměv na tváři. Moji největší slabostí jsou muži. Uctiví, silní a vědomí, ti mě vždy znervózní, vzruší a dokáží mi, že má péče je tak pravdivá jako tlukot mého srdce.

Miluji úvodní rituál, při kterém se z každého muže bez rozdílu odloupnou vnější slupky rolí a identit a zůstává čistá mužská energie, Muž jako Bůh. Miluji okamžiky, kdy se uvolňuje do mého pečujícího, uctívajícího, smyslného doteku, a s důvěrou se mi odevzdává.

Mým záměrem je vrátit tomu druhému pocit, že je nádhernou, božskou bytostí a mou touhou je, aby si tento pocit odnášel zpátky do reality všedních dnů a vycházel z něho při každodenním shonu, aby ho držel nad vodou v těžkých chvílích a mohl z něho čerpat inspiraci pro svoje další kroky, lásku pro svoje vztahy a klid v duši pro každý okamžik.

Ve svém volnu miluji cestování, které obohacuje můj vnitřní život, pohled na svět i na lidi. Pobyt v přírodě, který mě uklidňuje a inspiruje, plavání pro očistu duševní a regeneraci těla, balancování na slackline, kdy se každá buňka mého těla snaží udržet v dokonalé rovnováze a priority a záměr jsou sladěné a jasné, a setkávání s podobně laděnými přáteli, která mě hluboce naplňují.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů