Už jste se registrovali do V.I.P. věrnostního programu? 
V létě Vás čekají až 30% slevy a mnohá další potěšení!

Náš tým


Martin Plas, CSB
Martin Plas, CSB
Zakladatel studia, Top masér

Martin je uznávaným lektorem v oblasti sexuologické práce s tělem a tantry, učitel sexu, kouč, tantrický a erotický masér. Je autorem několika projektů v oblasti sexuálního rozvoje veřejnosti, mezi které patří i masážní studio Paragaté. Je vizionář, jehož baví zprostředkovávat lidem zážitky, které obohacují jejich životy. Pomáhá ženám i mužům objevovat v milování více potěšení a radosti, a tím zlepšovat kvalitu jejich života. Jak sám říká, vše co dělá je o sexu, lásce a otevřených srdcích.


Lucie Sitařová, CSB
Lucie Sitařová, CSB
Top masérka

Lucie je uznávanou lektorkou v oblasti sexuologické práce s tělem. Provedla desítky žen vaginálním mapováním a masturbačním koučingem, čímž jim pomohla s odstraňováním bloků a objevováním potěšení. Řadě mužů prostřednictvím Sexological Bodyworku, tantrických i erotických masáží pomohla překonat erektilní dysfunkci, naučit je, jak být lepšími milenci nebo dosáhnout multiorgasmických stavů. Společně s Martinem vyučuje techniky masáží, orgasmické jógy a vědomého milování.


Iveta
Iveta
Top masérka

Iveta je jemná jogínka, motorkářka dračice, vášnivá cestovatelka, hravé dítě i dospělá žena v jednom těle. Tato pestrost se ráda odráží i v jejích dotecích, které jsou jako od motýla, jež s tělem pohladí i duši, až po pořádný pevný stisk či kočičí drápnutí.


Marie
Marie
Masérka

Marie je svůdná Femme fatale. Ženou která zná své dary. Propadnete se do jejích medových očí, podlehnete tajemné melodii jejího hlasu - a pak už se budete jen s úžasem a touhou otevírat láskyplné péči, kterou vás obestře. Její citlivé a něžné ruce objeví na vašem těle i ta nejtajnější místa, prameniště smyslných proudů radosti a rozkoše, o nichž jste sami neměli ani tušení.


Lenny
Lenny
Masérka

Lenny je něžná drobná žena se kterou šijí všichni čerti. Je upřímná a má ráda výzvy. Ačkoliv je často spíše něžná a pečující, má li příležitost vrátit se do svého živlu, probouzí se v ní divokost a nespoutanost. Říká že miluje adrenalin a mazlení. Tantra je pro ní cestou sebepoznání a zdrojem potěšení o který se s vámi ráda podělí.


Vivian
Vivian
Juniormasérka

Vivian je vášnivá cestovatelka po krajinách vnějších i vnitřních. Ráda vás vezme s sebou na cestu k větší radosti, vědomému prožívání a užívání života.


Lyra
Lyra
Juniormasérka

Lyra je na první pohled jenmná lesní žena, která zahraje na strunu vašich smyslů. Citlivá a vnímavá. Její masáže osvěží vaši mužskou sílu jako vůně čistého vzduchu lesa. Miluje masáže žen za přítomnosti jejich partnerů.


Ája
Ája
Juniormasérka

Ája je dívka s klidnou povahou. Miluje přírodu a hory. Za krásami naší planety a poznáním jiných kultur létá na jiné kontinenty, přesto všechno jsou jí Čechy domovem. Masáže jsou pro ni skvělou příležitostí k zastavení a říká: "Při masážích dávám mužům příležitost poznat beze studu jejich skryté já."


Penny
Penny
Juniormasérka (tajemná Femme fatale)

Penny je těžké popsat, protože vždy něčím milým překvapí. Její záliby ve zdobení svého těla Tattoo si asi všimnete hned, ale kvality, které v sobě ukrývá, můžete objevovat postupně. Penny je prostě jednorožec studia Paragaté.


Jane
Jane
Juniormasérka

Jane je žena, kterou příroda obdařila mnoha dary. Nádherným neuhasínajícím úsměvem, jiskrným pohledem, úžasným citem pro dotyk a jak ráda říká krásným velkým poprsím, ukrývajícím velké srdce. V masážích se projevuje její hravost i zvědavost. Klienty-gentlemany obdarovává velmi smyslnými doteky i svou blízkostí.


Martina
Martina
Juniormasérka

Jsem žena s uhrančivýma zelenýma kočičíma očima a postavou přesýpacích hodin. Miluji sexualitu a erotickou energii, jež proudí mezi dvěma lidmi. Naše setkání pro tebe bude jako ze starého Egypta... setkání s bohyní lásky, která tě provede svým rituálem a empaticky vyslyší každé volání tvého těla a duše. Budeš unášen na erotických, energetických vlnách, užívat si naši vzájemnou společnost.


Hledáme masérky
Hledáme masérky
Juniormasérka (tajemná Femme fatale)

Markéta...

OBJEDNAT

+420 730 778 023


Martin Plas, CSBZakladatel studia, TOP masér, Certifikovaný Sexological Bodyworker

Duší a garantem kvality služeb studia Paragaté je Martin Plas, CSB. (Certified Sexological Bodyworker), profesionální masér klasických, tantrických a erotických masáží, lektor, který zasvětil svůj profesní život sexuologické práci s tělem. Je autorem konceptu erotických masáží studia Paragaté a mnoha dalších projektů spojených s osobním rozvojem skrze sexualitu.Pozice

Junior masérka

má kratší masážní praxi ve studiu Paragaté. Právě prochází výcvikem Školy intimního splynutí. To že nemá tak velké masážní zkušenosti plně vynahrazuje svým  nadšením  a okouzlením z nově objeveného světa intimních masáží. 


Masérka

 se pohybuje v oblasti intimních masáží minimálně jeden rok, absolvovala několik tantrických seminářů a aktivně se zúčastňuje kurzů Školy intimního splynutí. Je nadšená pro tuto práci a vnímá ji jako cestu svého dlouhodobého osobního rozvoje.


Topmasérky

je odborník v oblasti osobního rozvoje skrze sexualitu, má delší praxi a bohaté zkušenosti s tantrickými a erotickými masážemi nejen u nás, ale často i v zahraničí. Většinou je certifikovaným absolventem výcviku Sexological Bodywork (CSB). Není jen masérem, ale i průvodcem.


CSB

Certified Sexological Bodyworker  
je certifikovaný učitel v oblasti sexuality a intimity. Vede lidi k lepšímu prožívání jejich sexuality.  Více o výuce a profesi najdete v sekci - Erotická výuka.

tajemné Femme fatale

Masérky označené jako "tajemné Femme fatale" jsou ženy, pro které jsou smyslné masáže, tantra i tantrické BDSM jejich intimní radostí. A přesto, že se našly jako masérky v našem studiu, zůstávají samotné masáže spíše jejich soukromou radostí.


BDSM

Masérky označené zkratkou BDSM  jsou ženy, kterým jsou vlastní smyslné BDSM praktiky. 
Naše masérky však k BDSM přistupují spíše tantrickým způsobem, kde je kladen důraz na prožitek, touhu se odevzdat, smyslnost, potěchu, ale i trest. Více najdete v sekci Tantrické BDSM masáže.Zaručujeme vám profesionální přístup i prostředí.

Náš tým tvoří bodyworkeři a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávacími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší Školy intimního splynutí či EASE - Evropská akademie somatického vzdělávání.


Martin, CSB

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Lucie, CSB

"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."

Iveta

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

Marie

"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."

Lenny

"... pak se probouzí veškerá má ženskost..."

Vivian

"Ráda cestuji po krajinách vnějších i vnitřních."

Lyra

"Miluji hluboký láskyplný dotek, který osvobozuje."

Ája

"...k potěšení, vzrušení a relaxaci. Ta cesta nikdy není stejná."

Penny

"Miluji dotek, miluji tattoo"

Jane

"Smyslný dotek je pro mě nástrojem potěchy mužů i mého srdce."

Martina

"...umění dotknot se mužské podstaty, je zároveň uměním být ženou."

Nabízíme

O nás
O nás

Seznamte se s naší filozofií, týmem a pravidly nebo si přečtěte reference a zajímavé články o našich masážích.

Celostní smyslné masáže
Celostní smyslné masáže

Koncept Celostních smyslných masáží Paragaté je zcela jedinečný, kombinuje kvalitní klasické masáže s profesionálními intimními masážemi a tak se vám dostává pocitu komplexní péče a přijetí.

Erotická výuka
Erotická výuka

Cílem naší výuky je naučit každého užívat si a rozvíjet sebe jako erotickou bytost bez pocitů studu, viny či napětí. A tak obohacovat svůj život nejen o potěšení, ale i o sebevědomí, radost a intenzívnější vnímání světa jako takového.


Vy stále ještě váháte?

Velmi se těšíme na vaši návštěvu.