SLEVY a DÁRKY pro registrované VIP zákazníky.
Registrujte se ZDE ještě dnes ZDARMA!

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní."
Martin, CSB Zakladatel studia, kouč, bodyworker

Specializace: Bodywork a masáže, Výuka

Martin nabízí sezení mužům a ženám i párům.

Jazyky: CZ, EN

Martin, CSB

Martin je uznávaným lektorem a terapeutem v oblasti sexuologické práce s tělem a vztahů, a masér s více než 10letou praxí. Je autorem několika projektů v oblasti intimity a vztahů, a je zakladatelem studia Paragaté a Školy intimního splynutí.

Je vizionář, jehož baví zprostředkovávat lidem zážitky, které obohacují jejich životy, vztahy a intimitu. Pomáhá ženám i mužům objevovat v milování více potěšení a radosti, a tím zlepšovat kvalitu jejich života.


Jsem lektorem a průvodcem v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů. Tak jako jsem si prošel silnými zkušenostmi a osobní transformací, pomáhám i ostatním praktickými kroky dojít k naplňujícímu intimnímu životu. Zabýval jsem se energetickou a psychosomatickou prací již od roku 2002. Postupně jsem se dostal k tantře a sexuologické práci s tělem, která se pro mě stala nejsilnějším nástrojem osobního rozvoje. Svoje schopnosti jsem rozvíjel u českých i zahraničních učitelů.

Tři roky jsem společně s partnerkou Lucií Sitařovou, CSB spolupracoval s průkopníky a učiteli tantrických masáží v Čechách Denisou a Richardem. Společně s Lucií jsme absolvovali výcviky Certified Sexological Bodywork - CSB a stali se uznávanými lektory. Nabízíme odborná sezení a terapie. V naší škole Intimního splynutí nabízíme prožitkové kurzy sexuálního a partnerského rozvoje.

Pohybuji se ve světě intimity velmi citlivě a současně odvážně. Tím vytvářím ideální prostor, ve kterém muži i ženy přirozeně nacházejí potenciál své sexuality. Mužům rád předávám umění otvírat ženská srdce a probouzet jejich vášeň. Ženám pomáhám objevit potěšení a zdroj energie v něm ukrytý. Partnery učím přístupům, které jim umožňují dále překlenout překážky a zlepšit jejich sexuální život, posílit komunikaci, společně se rozvíjet a pracovat se sexuální energií či prohlubovat vztah. Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní.

Reference

 1. Alex napsal:

  Dobrý den Martine, včera jsem se cítil vyjímečně. Rituál, smyslné dotýkání figurantky Míši, byly to až posvátné momenty. Byl to silný zážitek, který chci brzy opakovat! Za týden mám čas. Už se těším na ostatní výuky! Jsi skvělý čaroděj duše a těla, Martine! Měj se hezky. S pozdravem Alex

 2. John napsal:

  I would like to recommend Paragate as a wonderful Tantra experience . I just had 4 hours of training from Martin and Pavla introducing me to the Tantra Ritual and basic Tantra massage techniques . You could not meet nicer , more genuine people with an eagerness to bring joy to all of us through Tantra , and it certainly worked for me and I will be back soon .The experience was like no other . I wish the best to Paragate in the future and it deserves to be very successful.

 3. John napsal:

  I would like to recommend Paragate as a wonderful Tantra experience . I just had 4 hours of training from Martin and Pavla introducing me to the Tantra Ritual and basic Tantra massage techniques . You could not meet nicer , more genuine people with an eagerness to bring joy to all of us through Tantra , and it certainly worked for me and I will be back soon .The experience was like no other . I wish the best to studio Paragate in the future and it deserves to be very successful.

 4. Martina napsal:

  Ahoj Martin, dakujem ti velmi pekne, bol to pre mna silný zážitok. Ten zámer, co som tam mala, udialo sa to. Pomohol si mi. Cítim posun. Mam pocit, ze moje telo ožilo. Stavy potom boli naozaj silne.“

 5. Eva napsal:

  Martine, chtěla bych velmi vám poděkovat, za vaši úžasnou masáž. Díky vaší empatii, citlivému přístupu to byl krásný zážitek, relax a uvolnění. Pohoda a příjemné pocity z masáže hned tak nepřešly:-) S velkým zájmem jsem si pročetla i vaše webové stránky http://www.intimnisplynuti.cz, kde jsem se dozvěděla dost zajímavého. To co děláte se svou partnerkou a jak předáváte své poznatky a zkušenosti mi přijde moc fajn. Přeji vám, ať se vám daří vše, co si budete přát a mnoho spokojených klientů. Myslím, že jsem u vás nebyla naposledy;-)

 6. S.... napsal:

  Martin je nejlepší masér u kterého jsem kdy byla.Dokáže se vcítit do druhé osoby, je něžný a citlivý. Zážitek který jsem zažila se nedá popsat to se musí zažít, užasný dokonalý nejlepší. Ukázal mému tělu něco nového a krásného a to co ještě nezažilo. Děkuju nejvíc

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Dobrý den Martine, včera jsem se cítil vyjímečně. Rituál, smyslné dotýkání figurantky Míši, byly to až posvátné momenty. Byl to silný zážitek, který chci brzy opakovat! Za týden mám čas. Už se těším na ostatní výuky! Jsi skvělý čaroděj duše a těla, Martine! Měj se hezky. S pozdravem A.
Alexvýuka masáže s Martinem a Míšou
I would like to recommend Paragate as a wonderful Tantra experience . I just had 4 hours of training from Martin and Pavla introducing me to the Tantra Ritual and basic Tantra massage techniques . You could not meet nicer , more genuine people with an eagerness to bring joy to all of us through Tantra , and it certainly worked for me and I will be back soon .The experience was like no other . I wish the best to Paragate in the future and it deserves to be very successful.
Johnnyerotická výuka s Martinem a Pavlou
"Ahoj Martin, dakujem ti velmi pekne, bol to pre mna silný zážitok. Ten zámer, co som tam mala, udialo sa to. Pomohol si mi. Cítim posun. Mam pocit, ze moje telo ožilo. Stavy potom boli silne."
MartinaTantrická masáž s prvky BDSM s Martinem
Martine, chtěla bych vám poděkovat, za vaši úžasnou masáž. Díky vaší empatii, citlivému přístupu to byl krásný zážitek, relax a uvolnění. Pohoda a příjemné pocity z masáže hned tak nepřešly:-) S velkým zájmem jsem si pročetla i vaše webové stránky www.intimnisplynuti.cz, kde jsem se dozvěděla dost zajímavého. To co děláte se svou partnerkou a jak předáváte své poznatky a zkušenosti mi přijde moc fajn. Přeji vám, ať se vám daří vše, co si budete přát a mnoho spokojených klientů. Myslím, že jsem u vás nebyla naposledy;-)
EvaRelaxační erotická masáž s Martinem

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.