SLEVY a DÁRKY pro registrované VIP zákazníky.
Registrujte se ZDE ještě dnes ZDARMA!

Rituál tantrické masáže

PROBUZENÍ SMYSLŮ - HLOUBKA - OTEVŘENOST

Vstupte do světa ryzí smyslnosti. Zasvětíme vás do tajemství vědomého erotického prožitku. Vydáme se s vámi na společnou cestu za objevením pokladů tantrického potěšení.
ॐ मणिपद्मे हूँ
Při rituálu tantrické masáže se nezastaví jen čas, ale celý vesmír. Doteky tantrických průvodců vás přenesou do jiné dimenze smyslového vnímání vašeho těla, prostoru i času.

Tantričtí průvodci vás naučí více se otevřít sexuální energii i hlubokému vědomí. Smyslnými doteky vám zprostředkují transpersonální zážitek rituálu tantrické masáže.

Vydejte se na svou intimní cestu smyslného objevování a pozvedněte potěšení do duchovního osvobození.
ॐ मणिपद्मे हूँ

Průběh masáže

Tantrické masáži vždy předchází úvodní rozhovor, při kterém máte možnost se se svým masérem či masérkou seznámit, sdělit svá očekávání, přání, záměr a domluvit se na jejím průběhu. Poté masér či masérka odchází a vy máte čas na osprchování, po kterém se oblečete již jen do šátku zvaného sarong. Na váš pokyn pak v sarongu přichází i masér či masérka.

Stojíte proti sobě a začíná rituál, při kterém přijmete první jemné dotyky a zvolna vnímáte jejich hloubku a sílu. Zavřete oči a začínáte opouštět realitu vnějšího světa. V průběhu rituálu oba odkládáte své sarongy, se kterými odložíte i všechny své masky a role, zapomenete na starosti všedního dne.

Po uložení na futon následuje celotělová smyslná masáž, která vás postupně uvolní a umožní rozvést vaší probouzející se sexuální energii do celého těla. Užijete si nejen neuvěřitelnou škálu doteků citlivých rukou vašeho maséra či masérky, ale i dotyky peříčky, kožešinkami nebo obklady hřejivými žínkami.

Výjimečnost tantrické smyslné masáže je v přijetí vás a celého vašeho těla. Přestáváte se stydět a intimní masáž, která je důležitou součástí tantrické masáže, přijmete možná trochu překvapeni s přirozeností, vděkem a budete vnímat jen její krásu. Vnímáte sami sebe, uvolňujete své emoce a užíváte si neuvěřitelné síly vaší sexuální energie.

Na konci masáže ležíte přikryti na futonu a máte dostatečné množství času pro uklidnění, relaxaci a doznění prožitků. Váš masér či masérka odchází a vrací se až po vašem vysprchování, k závěrečnému rozhovoru, kdy můžete sdílet své dojmy a pocity.* K délce masáže připočtěte 30 min na sprchu a seznámení se, které jsou ZDARMA.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Zaručujeme vám profesionální přístup i prostředí.

Náš tým tvoří bodyworkeři a maséři, kteří pravidelně procházejí vzdělávacími kurzy celostních smyslných masáží a sexuologické práce s tělem naší Školy intimního splynutí či EASE - Evropská akademie somatického vzdělávání.

Vy stále ještě váháte?

Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


Reference

"V úterý jsem byl na 3H masáži u Evy. Byla to má první návštěva ve Vašem studiu, a tudíž jsem vcelku předem neměl nijak zvláštní očekávání. A výsledek? Jedinečný! Když pominu vyjímečnou krásu masérky, která se pominout prostě nedá :-), tak samotná masáž byla nádherná. Když to řeknu jednoduše, máte ve studiu talentovaný klenot. Hýčkejte si ho! Neměl jsem za celou dobu vůbec pocit, že se mi věnuje tzv. Junior masérka, a teď si jen říkám, že až se stane TOP, tak nevím nevím....:-). Evi děkuji."
TomášTantrická masáž s Evou
"Martine, moc děkuji za masáž ve Vašem studiu. Konečně někdo, kdo tuhle práci dělá opravdu skvěle. Masérka Maruška byla dokonalá! Moc děkuji za skvělý zážitek a neskutečnou relaxaci. Přeji spoustu spokojených stálých klientů:) Já už mezi ně rozhodně patřím."
MichalTantrická masáž s Marií
"Dobrý den, včera jsem absolvoval masáž u Báry (16:30). Její přístup byl naprosto perfektní. Milá a příjemná masérka. Ještě jednou bych rád poděkoval a určitě její služby budu využívat častěji. Cítil jsem se příjemně uvolněně a zrelaxovaně jako nikdy 🙂 Ještě dnes ráno jsem pozitivně naladěn. Děkuji"
Tantrická masáž s Bárou
"Přišlo to jako pochopení - že má cesta je cesta do mých hlubin. Hlas, který mne vedl - zůstaň u sebe ve svém středu a dýchej a vnímej. Vím, že cesta do hlubin mne je cesta setkání s bolestí, ale i zároveň s jemností. Cesta k poznání světla i tmy: Tam všude jsem já, to vše jsem já a bez jediného v tom obsaženého bych neexistovala."
Dana L.Masérka Lucie S. CSB
"Moje první zkušenost s tantra rituálem naprosto předčila moje předchozí očekávání a představy. Je to mimořádně hluboký zážitek, který se nedá k ničemu jinému přirovnat. I proto nedokážu mluvit o masáži, ale musím hovořit o rituálu. Vše bylo krásně přirozené, veškeré moje obavy se okamžitě rozplynuly a poté se rozplynulo i moje tělo do mnoha rozměrů a sfér. Při tantra rituálu procestujete všechny možné roviny a zákoutí svého těla, ducha a duše, abyste pak nakonec všechno spojili v "jedno" přeměněním svojí sexuální energie ve spirituální zážitek. Bylo to úžasné, citlivé, vnímavé a nádherně čisté... Celý text najdete v referencích."
MartinMasérka Dagi