Jste členem V.I.P. klubu praragaté
Registrujte se ještě dnes ZDARMA a získejte skvělé dárky a slevy!

Ája: Masáže jsou pro mě skvělou příležitostí k zastavení

13.12. 2017Martin Plas, CSB2321x

V dnešním rozhovoru vám představujeme naši junior masérku Áju. Ája je sice u nás krátce, ale je „rekrutkou“ z našich masážních kurzů a má zkušenosti i z klasických masáží. Áju jsme oslovili pro její cit v doteku a kreativitu… A co ona říká na masáže a smyslné zážitky?

Co pro tebe znamenají masáže?

Masáže jsou pro mě skvělou příležitostí k zastavení. Když člověk nespěchá a uvolní se, může lépe vnímat, co je kolem něj a užívat si radost ze života. Tělesný kontakt je pro mě formou komunikace, na kterou naše společnost není příliš zvyklá. Myslím, že je to škoda. Baví mě se učit a chápat řeč těla.

Co z nich máš ty?

Zjistila jsem, že kancelářská práce s počítačem a čísly mě dostatečně nenaplňuje. Ráda si tvořím svůj svět. A můj svět je hezčí, když vidím, že jsou lidé kolem mě uvolnění a spokojení. Představte si, kolik lidí dělá službu druhým, ale nechodíme za nimi rádi. Zubař, právník, bankéř? Jsem vděčná, že můžu dělat práci, kam za mnou lidé chodí rádi.

Co skrze ně dáváš mužům?

Chtěla bych, aby si muži užívali pozornost, kterou jim při masáži věnuji. Většinou se neznáme osobně a tak se můžou naprosto uvolnit – s jistotou, že nebudou souzeni za to kým jsou a co v životě dokázali. Dávám mužům příležitost poznat beze studu jejich skryté já.

Jak vnímáš klienty?

Mám pochopení pro klienty, kteří přicházejí nervózní – i když nervozita většinou rychle odejde. Někdo zas otevřeně začne mluvit o sobě a s čím přichází. Vždycky je to zajímavé setkání, které mě nějakým způsobem obohatí.

Klientů si vážím i pro jejich přístup k sobě samým. Oceňuji, že si najdou čas, aby si dopřáli potěšení a relaxaci. Vypovídá to o nich, že jsou pro sebe důležití – zdravě důležití, že se zcela neobjetují náročnému životu. A protože vím, že jen lidé, kteří umí dát lásku sobě, dopřát si odpočinek, vychutnat si zážitek a radovat se ze života,  dovedou pochopit i druhé a přát jim to samé. Věřím, že to, co jim předám při masáži – klid, energii, péči, přijetí… to vše pak oni předávají zase jinak světu a lidem ve svém životě.

Co máš na masážích nejraději?

Ten pocit, když klient odchází a v jeho tváři vidím, že jsem se zasloužila o to, aby měl hezčí den.
Ten pocit, že to v něm otevřelo dvířka k energii, emocím, že vnímá svět víc radostně.
Ten pocit, že to pošle dál… 

Komentáře