Jste členem V.I.P. klubu praragaté
Registrujte se ještě dnes ZDARMA a získejte skvělé dárky a slevy!

Lyra: „Mám ráda muže, kteří se nebojí prožívat svou vlastní sílu…“

29.11. 2017Martin Plas, CSB1709x

Přinášíme vám první ze série rozhovorů s tantrickými masérkami ze studia Paragaté. Dnes se můžete seznámit s Lyrou – na první pohled jemnou, citlivou a vnímavou lesní ženou.

Co pro tebe znamenají celostní smyslné – tantrické masáže?

Masáže pro mě znamenají chvíle bytí spolu, dávání blízkosti, umožňují pocit uvědomění si vlastního těla, který pomáhá vrátit se zpět k sobě.

Co ti dávají masáže?

Masáž mi dává pocit uvolnění, ale i hluboký pocit sebe sama. Pokud se při masáži objeví na těle i bolestivá místa, věnuji jim pozornost. Zaslouží si něhu a pohlazení.

Co skrze tantrické masáže dáváš mužům?

Skrze masáž se snažím dát pocit něhy, bezpečí, souznění a prostor zapomenout na vše a jen Být. Cítit svou sílu i zranitelnost a nechat vše plynout, oprostit se a nechat se hýčkat.

Jak vnímáš klienty?

Každý má jinou vnitřní sílu a svůj osobní náboj, každý přichází s jinými potřebami. Snažím se vnímat každého individuálně s porozuměním jeho přáním. Většinou jsem nervozní kdo přijde. Ráda bych, aby se mi klienti otevřeli v rozhovoru hlouběji… Možná na to není dost prostoru, nebo se stydí nebo těší na masáž i když u nás mají svou půlhodinku zdarma. Věřím že při Secret Intimacy masáži by se klienti rozpovídali , nemluvě o samotném stantrickém setkání… To si však dopřejí jen praví požitkáři 🙂 Ráda bych znala hlubší důvody… ale je pravda, že někteří opravdu jen chtějí přijít a nechat se opečovat a snad i sexuálně uvolnit. Ale takoví muži přeci bývají a v dnešní době? Zcela jim rozumím… „Jsem tu pro vás, uvolněte se prosím.“

Co máš na tantrických masážích nejraději?

Nejraději mám, když se muž již na začátku masáže uvolní natolik, že se jeho něha rozplyne do radosti, na kterou se napojím i já. Pak už masáž jen nedávám, ale prožívám hlouběji s ním. Mám ráda, když se muž nebojí prožívat svou vlastní sílu a upřímnou radost z potěšení.

Dárek od Lyry k… Začněte advent smyslně;-)
Pouze tento víkend -2. a 3. 12 2017
Registrujte se k odběru SLEV, DÁRKŮ A AKCÍ
http://paragate.cz/

Komentáře