Jste členem V.I.P. klubu praragaté
Registrujte se ještě dnes ZDARMA a získejte skvělé dárky a slevy!

Prostata: mužský bod G

11.10. 2017Martin Plas, CSB2910x

Stejně tak, jako zkoumání G-bodu mění navždy orgasmické zážitky milionů žen, nabízí mužům profesionální masáž prostaty erotické potěšení, které sahá až za hranice jejich představivosti.

Prostata je součástí mužského sexuálního reakčního cyklu a důležitým přispěvatelem k orgasmu. Díky tomu, že se nachází blízko rekta, lze prostatu dráždit ručně. Její sekret je součástí ejakulátu při orgasmu. Prostata je označována za mužský bod G. Při masáži lze přistoupit buď k její vnější stimulaci přez hráz, či k vnitřní přes přes anální otvor. Vlastní masáž se v angličtině označuje expresivním výrazem milking, což doslova znamená „dojení“. Při masáži dochází alespoň k částečnému vyprázdnění prostatických žlázek. Pro mnoho mužů je její dráždění sexuálně stimulující. Většině z mužů, kteří mají masáž prostaty v oblibě, však slouží pouze jako doplněk k běžné masturbaci či sexuálním styku. Při stimulaci prostaty může nicméně dojít k orgasmu i zcela bez stimulace penisu a to i bez ejakulace, případně je ejakulovaná pouze prostatická tekutina v různém množství.

„Masáž prostaty je masáž či stimulace mužské předstojné žlázy, jinak též prostaty, a to buď z diagnostických důvodů nebo pro sexuální potěšení. V druhém zmíněném kontextu se označuje jako mužský bod G.“ (Wikipedie)

Tolik k teorii o masáži prostaty. Pojďme se podívat na praktické informace, které vás mohou zajímat.

Jako v pornu???

Nejdříve zapomeňte na pornografickou podobu análního potěšení, při které dochází k rychlé a intenzivní penetraci řitního otvoru, mnohdy bez lubrikantu. Herci se na scénu často připravují. Předpokládám, že používají uvolňující čípky a kolíky na roztažení análního otvoru. V pornu se též nedbá na hygienu. Penis či prsty se přendavají z análního otvoru do vagíny a zpět (možná že se důkladně pročišťují klistýry). V „reálném“ světě by tak došlo k zanešení bakterií do vagíny a k nemilým následkům…

Jak je to u (naší) masáže?

Před samotnou masáží vám masérka popíše její průběh natolik, aby jste se mohli úplně oprostit od přemýšlení nad hygienou či jinými myšlenkami, které by vás mohly odvádět od prožitku a zeptá se vás, zda-li si masáž přejete vyzkoušet.

Masérka vám vysvětlí, že na masáž používáme příjemný lubrikační gel na bázi silikonu, který se nevstřebává a je pro masáž nejvhodnější, a také hygienické rukavice pro dobrý pocit masérky i klienta a pro zabránění poranění nechtem, či zanesení nečistoty do záděrky atd… Není to jako na nějaké prohlídce:-) Rukavice jsou po nasazení těsné a klient často ani nepozná, že je masérka či masér má.

„Před samotnou vnitřní masáží se dělá jemná vnější masáž, při které se uvolňují svaly zadečku a svěrače. Poté dochází k pomalému průniku jedním prstíkem.“ Jste-li klient, který si není jistý, často se masérka zeptá i v průběhu masáže jemným smyslným hlasem. „Mohu pomalu dovnitř?“ Pokud jste klient, který to má rád, tak obvykle už lehce vystrkujete zadeček a těšíte se na vzrušující zážitek. „Poté vás budu lehce dráždit okolo prostaty a pokud budete reagovat jen jemně, bude masáž jemná, pokud se hodně vzrušíte, lze masírovat intenzivněji… Vše se řídí podle vás. K masáži prostaty lze použít i speciální erotické pomůcky, které mohou být vibrační i nevibrační.

Při masáži si můžete změnit polohu tak, aby mohla masérka současně provádět masáž penisu. To často zážitek umocní.

Anální masáž způsobuje při našich masážích první ze dvou a více vln vzrušení, muži u ní obvykle neejakulují, přestože někdy orgasmus prožijí (Orgasmus bez ejakulace). Sexuální energie se přirozeně uvolní a uschová na další vlnu, ve které se muž sám rozhodne, chce-li si sex. energii ponechat, nebo si užije masáž jak se říká až do „šťastného konce.“

Jak se připravit?

Na tuto masáž se nemusíte nijak extra připravovat, žádné klistýry atd. Je dobré udělat tři kroky těsně před masáží:

1. Dojít si na velkou a vyprázdnit se přirozeně.
2. Pořádně se umít zvenku (Ne mýdlo dovnitř!!!).
3. Důvěřovat profesionálům a užít si masáž.

Něco o sexuální energii a podobě vzrušení

V taoismu se anální otvor považuje za mínusový bod, který vede vzrušení (sex. energii) po páteři nahoru. Toto se dá umocnit intenzivnějším dýcháním či prací se svaly pánevního dna (to učíme při Taoistické Erotické Masáži). Dochází tak často ke vtahování penisu, nebo i k ochabnutí erekce a zároveň k pocitům celotělového vzrušení. Stimulace prostaty erekci podporuje a může při její stimulaci docházet i k částečnému uvolňování prostatické tekutiny. Penis a žalud je oproti tomu silně plusový a vede sex. energii z těla ven. Proto, když je jí hodně, uvolní se toto napětí výstřikem-ejakulací.

Současná stimulace penisu, řitního (análního) otvoru a prostaty způsobuje nárůst sexuální energie – cirkulaci mezi mínusovým a plusovým bodem a následně k nárůstu pocitům vzrušení, jako když rozjíždíte autíčko na setrvčník. Multiorgasmus a celotělový orgazmus je jen pojmenování něčeho, co musíte zažít, abyste měli představu…

Psychosomatika a zdraví

Anální otvor má navíc důležitou úlohu v našem životě a to zbavovat tělo všeho co už nepotřebuje. To platí i na psychosomatické rovině. Hromadící se psychické napětí se často ukládá v podobě fyzického napětí v pánevní oblasti a časem se projevuje symptomy tvrdnutí prostaty nebo rakovinou prostaty pro které jsou tyto masáže prevencí proti těmto potížím. (Masáž nenahrazuje klasickou léčbu a v případě potíží je dobré konzultovat vhodnost masáže s lékařem.) Také je až překvapující, jak blahodárný vliv má masáž prostaty pro muže trpící předčasnou ejakulací a ještě více na muže se slabší erekcí.

O zdravotním vlivu masáže prostaty vám napíšu také celý článek, nicméně zmíním alespoň to, že byl prokázán pozitivní vliv masáží prostaty na sexuální zdraví muže.

Anální masáž jako dokonalý nástroj pro uvolnění

I toto téma vydá na další článek, pro zajímavost vám jen řeknu toto… Znáte pořekadlo: „Je tak nervozní, že by neprotáhl zadkem vlas.“ nebo „Jsem tak nervozní, že bych přestříhl dvojku kabel zadkem.“ Ano při psychické zátěži, před zkouškami v zaměstnání, škole, při řízení, když jsme „nasraní“ atd. se nám stahuje zadek. Způsobuje to naše nervová soustava ovládající svěrače a okolní svaly, které stahuje ve stresu, abychom mohli (to máme z pravěku) bojovat či utíkat. Tato masáž je dokonalá pro uvolnění napětí v těle. Musím přiznat, že si ji někdy dopřávám od partnerky i výhradně bez stimulace, upadám při ní do absolutní relaxace a cítím, jak se mé tělo i hlava zbavuje všech negativních myšlenek.

Nepříjemné pocity

Při masáži může docházet občas i k nepřijemným vjemům. Některé způsobuje naše neschopnost se uvolnit, či psychycké napětí obecně, někdy nějaké citlivé místo… I s tím umí masérky pracovat a nepříjemné pocity pomalu proměnit v příjemné.

A ženy?

Pro ženy je často důležitá možnost se rozhodnout a proto tuto možnost má před masáží. Pokud ji nechce, neděláme ji, pokud neví, ptáme se i v průběhu masáže. Vždy popisujeme průběh, vždy jsme nadmíru opatrní na hygienu, pocit bezpečí a uvolnění. Masáž zadečku bývá pro ženy velice uvolňujícím zážitkem. Při masáži se může zahrnout i masáž úponů svalů pánevního dna a lehké anální mapování. Vnitřní masáž může být však vzrušující i pro ženy, protože se v místě mužské prostaty nachází u žen G-bod. Sou
asně kořeny klitorysu sahají až ke svěračům a tak při správném dráždění dochází ke vzrušení i v oblasti pochvy. Tak žena může objevit nový způsob dráždění a s ním spojené nové orgazmické prožitky stejně jako muž.

Masáž v našem studiu

Masérky ve studiu Paragaté jsou řádně proškoleny lektory s mezinárodně uznávaným certifikátem pro sexuologickou práci s tělem – Certified Sexological-Bodyworkers (CSB). Masérky anální masáž mnohokrát dávaly a v rámci výcviku i přijímaly, protože si jsou vědomy, že jen skrze osobní zkušenost vám mohou nabídnout opravdu skvělý zážitek.

Na závěr bych vás rád pozval do našeho studia Paragaté, kde anální masáž a s ní spojenou masáž prostaty vnímáme jako úplně přirozenou součást erotických, tantrických, BDSM a obecně všech smyslných masáží. Proto ji u nás můžete zažít v rámci jakékoliv naší masáže bez příplatku, který si
často jiná studia účtují.

Těšíme se na vás a doufáme že vás článek navnadí na experimentování s novými prožitky, které vám vaše tělo a naše masáže nabízí.

Martin Plas, CSB
Trenér masérek studia Paragaté, masér, lektor kurzů a partnerský poradce

 

Komentáře