SLEVY a DÁRKY každý měsíc pro registrované zákazníky.
Registrujte se ještě dnes ZDARMA!

"Každá masáž je pro mě něco jako první milování."

IvetMasérka

 

 

 

 

 

 

Specializace: 
Relaxační a regenerační smyslné masážeTantrické masážeVIP Secret Intimacy Paragaté,
Iveta masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN,

Iveta

Iveta je jemná jogínka, motorkářka dračice, vášnivá cestovatelka, hravé dítě i dospělá žena v jednom těle. Tato pestrost se ráda odráží i v jejích dotecích, které jsou jako od motýla, jež s tělem pohladí i duši, až po pořádný pevný stisk či kočičí drápnutí.
******

Miluji pestrost života v jeho mnoha barevných odstínech, vůních a chutích.  Studovala jsem pedagogiku, zajímala se o psychologii a východní i západní nauky spojené s člověkem, cestovala v Indii, trekovala v Himalájích, žila v Americe… Všude poznala krásné lidi a učila se od nich…

Propojování duše s tělem je pro mě celoživotní naplnění, vášeň, radost a neustálé objevování, ke kterému ráda vedu všechny, kdo o to stojí. Od svých patnácti let jsem se zasvětila práci na sobě a laskavé službě ostatním na prvních kurzech REI-KI (práce s energií). O dva roky později jsem se seznámila s tantrou na své první roční tantrické škole a její cestou kráčím dodnes. Tantra pro mě znamená ukázat se ve své přirozenosti i zranitelnosti, přijímat a být přijímaný, radovat se z maličkostí, milovat a být milován. Poskytování celostních masáží mi dává možnost tuto krásu a radost předávat dál…

Jsem dlouholetou cvičitelkou jógy, miluji kontakt s muži i ženami při jógových a energetických terapiích, stejně jako při celostních masážích. Možnost se propojit s druhým, předat mu kousek sebe a poodhalit jeho hloubky mě naplňuje a cítím to jako celoživotní poslání.

Každá masáž je pro mě něco jako první milování. Člověk se zcela obnaží tomu druhému se všemi strachy a zároveň vzrušením z neznáma se ponoří do nového krásného zážitku. Užívám si být tou, které se svěříte do láskyplné, chápající, ale někdy i laskavě přísné péče a prožijeme spolu něco jedinečného.

 1. Martin napsal:

  Dnes jsem absolvoval tantrickou masáž s Ivetou. Masáž byla velice příjemná, láskyplná, okouzlující. Profesionální přístup i k člověku o berličkách. Už nyní se těším na příští tantrickou masáž. Iveto, ještě jednou Ti moc děkuju, krásné dny Ti přeje Martin

 2. Jakub napsal:

  Zažil jsem neskutečné 3 hodiny při tantrické masáži s Ivetou. Její milý a zároveň profesionální přístup člověka doslova donutí zapomenout na starosti běžného dne. Děkuji za vše.

 3. Honza napsal:

  Ahoj Ivet
  děkuji moc za nádhernou 2,5 hodinvou masáž minulý týden, děkuji za velmi příjemně strávený večer v Tvé milé společnosti, děkuji za krásný usměv, který se mi stále vybavuje když zavřu oči, děkuji že jsi.
  Přeji Ti aby Ti tvé vysněné setkání vyšlo.
  Honza

 4. Jirka napsal:

  Díky za krásnou masáž s Ivetou. Masérka je velice šikovná a navíc duchovně pokročilá, což je pro tantru skvělá kombinace. Skvělý zážitek. Zasílám pochvalu skutečně od srdce. Jirka

 5. Erik Wallgren napsal:

  „Thank you so much Ivet for a blissfull dance full of happiness, tears, and laughter : )
  When eye-gazing i felt the abundant joy of life inside me. This was a true and authentic meeting where i was able to totally surrender into the present moment“ Erik

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023


Náš tým

Martin, CSB - Top masér
"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plas je Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel studia Paragaté, lektor a garant kvality.
Lucie, CSB - Top masérka
"Tantrické masáže se pro mě staly malým rituálem, ztišením tady a teď, kde je prostor pro sdílení společné energie..."
Sasha - Masérka

Sasha - Masérka

2 Komentáře
Sasha je sexy temperamentní žena , která ví, co se mužům líbí. Vyžívá se v Tantrických BDSM masážích. Že nevíte, co si pod tím představit? Těšte se na slastnou bolest i orgasmické zážitky, odevzdejte se madam Sashe a již nebudete chtít na normální erotickou masáž.
Sofie - Masérka

Sofie - Masérka

0 Komentářů
Úžasná a plná energie s velmi smyslným přístupem k masážím.
Lenny - Masérka

Lenny - Masérka

0 Komentářů
Lenny je skvělá Tantrická BDSM masérka. Mnoho zkušeností a její hravost dělá z jejích masáží nezapomenutelné zážitky.
Radka - Masérka

Radka - Masérka

1 Komentář
Radka je krásná smyslná dívka, která si ráda hraje s jemností a vzrušením. Otevírá tak muže novým pocitům i i vzrušujícím prožitkům.