SLEVY a DÁRKY pro registrované VIP zákazníky.
Registrujte se ZDE ještě dnes ZDARMA!

"Po masáži bude každá vaše buňka naplněna energií."
Daniela, CSBTop masérka

Specializace: 
Tantrické masážeTaoistická masáž, Erotická výuka
Daniela masíruje muže a ženy.
Jazyky: CZ, EN

Daniela

Daniela je skvělá masérka, která se dokáže vcítit do vašich potřeb. Absolvovala řadu kurzů tantrických masáží a výcvik Sexological Bodyworku. Této oblasti se dlouhodobě věnuje jako zálibě při své profesi. Pracuje v oblasti farmacie a při hledání řešení některých obtíží objevila, že i práce s tělem může být skvělým lékem pro tělo a psychiku. Je masérkou, která klientům ukazuje, jak je důležité umět se otevřít radosti a potěšení prostřednictvím svého těla pro celkovou pohodu a zdraví.
Daniela is a great masseuse who can identify with your needs. She has attended a number of courses of tantric massage and sexological bodywork training. She has pursued this hobby for a long time. She works in the field of pharmacy and while she has been searching for solutions to certain problems she realized that bodywork is a great remedy for body and psyche. She shows people how important that is to open up to pleasure of your body to experience well-being.


Mám klasické medicínské vzdělání, které nás učí, že v našem těle je něco špatně a na každou nemoc má speciální prášek. Postupem času jsem zjistila, že to není tak docela pravda.

Díky masáži můžeme navázat láskyplný vztah se svým tělem, najít spokojenost a štěstí sami v sobě a to vše si přenést do běžného dne. Tantrické masáže navíc přijímají i sexualitu jako samozřejmou součást každého člověka. Láskyplný pečující dotek zahrnující každý kousek těla přináší relaxaci, hluboké uvolnění, potěšení a mnohdy zcela nové zážitky. Po masáži bude každá vaše buňka naplněna energií. Prožitek z masáže se nedá popsat, musí se zažít 🙂 Velice ráda vás na této cestě provedu.

Reference

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Vy stále ještě váháte?
Velmi se těšíme na vaši návštěvu.


OBJEDNAT

+420 730 778 023

Náš tým

"Pomoci lidem žít radostný a naplňující život vnímám jako své životní poslaní." Martin Plasje Certifikovanm Sexological Bodyworker - zakladatel Školy intimního splynutí a také studia Paragaté, lektor a garant kvality.

Daniela, CSB

0 Komentářů
"Po masáži bude každá vaše buňka naplněna energií."

Michaela

1 Komentář
"Miluji chvíle, kdy se mi muž během masáže začíná plně a bezezbytku odevzdávat."
Sasha

Sasha - masérka

2 Komentáře
Sasha je sexy temperamentní žena , která ví, co se mužům líbí. Vyžívá se v Tantrických BDSM masážích. Že nevíte, co si pod tím představit? Těšte se na slastnou bolest i orgasmické zážitky, odevzdejte se madam Sashe a již nebudete chtít na normální erotickou masáž.