Jste členem V.I.P. klubu praragaté
Registrujte se ještě dnes ZDARMA a získejte skvělé dárky a slevy!

Oddálení ejakulace – prodlužte svůj prožitek

21.11. 2017Martin Plas, CSB4873x

Znáte „Velký tah“? Tento pojem pochází z taoismu. Už staří Číňané věděli, že nejsilnější energií, kterou dokáže naše tělo vybudovat, je sexuální energie a pokud se jí rychle nezbavíme a podaří se nám ji v našem těle zadržet, omlazuje buňky a prodlužuje život.

Taoisté kromě jiného také věděli, že pokud muž ejakulaci oddaluje nebo jí dokonce zabrání, může dosáhnout mnohonásobného nebo celotělového orgasmu. To je možné proto, že orgasmus a ejakulace jsou dva odlišné fyziologické procesy, přestože v naší západní kultuře jsou považovány za jeden.

Většina mužů, když někdy slyší před masáží nabídku: „Přál byste si dnes zkusit neejakulovat?“, odmítavě zavrtí hlavou. Mají pocit, že o něco přijdou, když se svého spermatu nezbaví, ale místo toho jej zadrží a rozvedou vzrušení do těla nebo ejakulují dovnitř.

Je to ale právě naopak – pokud by muži věděli, co všechno mohou prožít a cítit ve svém těle, když „přehodí výhybku“ a dostanou se na jinou kolej, měli by nejspíš zájem svou obvykle uspěchanou chvilku rozkoše prodloužit.  Tak schválně – jak se cítíte po klasickém sexu s jedním bouřlivým vrcholem? Mnozí z nás mužů nejspíš odpoví, že to „bylo velké“. Zbavili se nahromaděného napětí a chtíče a zažili úžasný šesti- nebo desetisekundový orgasmus. A pak usnou, protože přitom kompletně přišli o svou sexuální energii a jsou vyčerpaní. Kromě toho pravděpodobně vůbec nevnímali cestu k vrcholu, protože byli plní nervozity a očekávání, „aby už to přišlo“.

Právě tomu se venujeme při Taoistické erotické masáží. Před samotnou masáží vás krátce seznámíme s technikou velkého tahu a jinými technikami, které uplatníte při masáži, ale i ve vašem milostném životě a pak jdeme na velmi vzrušující masáž. Na vás je poté už jen oddalovat ejakulaci a užívat si vzrušení… Zakončení je na Vás, nikoho nenutíme neejakulovat, protože po prvním zážitku by jste možná odcházeli nabytí až moc -)

Muži, kteří se naučí pracovat se svým vzrušením, mohou ejakulaci oddalovat donekonečna, cítit orgasmus mnohem intenzivněji, v celém těle a prožívat více orgasmů za sebou.

Většina mužů spěchá od erekce k ejakulaci jako o závod a díky tomu nemají vůbec šanci všimnout si, co se při stoupajícím vzrušení děje v jejich těle, natož si tu krásnou cestu užít. Ale když se naučí zpomalit dýchání, správně dýchat a vybudované vzrušení rozvádět z pohlaví do těla nebo dokonce udělat „Velký tah“ (neejakulovat nebo injakulovat – ejakulovat dovnitř do těla), neplní šálek kávy, ale dvacetilitrový kýbl.

Přečtěte si i článek o masáži prostaty a jejím vlivu na zdraví, erekci a potěšení muže zde.

Muži, kteří se naučí pracovat se svým vzrušením, mohou ejakulaci oddalovat donekonečna, cítit orgasmus mnohem intenzivněji a v celém těle, prožívat více orgasmů za sebou, a když už nechtějí své vzrušení dále zadržovat a rozhodnou se svoji cestu zakončit, udělají „Velký tah“, který je na nějaký (neurčitý) čas vystřelí do Vesmíru. Budou se cítit nabití a spokojení, ne jen povrchně, ale také na mnoha hlubších úrovních. Zmizí také pocit nadržení a sexuální frustrace a tok kreativní energie v srdci a mozku se zvýší. Kromě toho je vždycky dobré mít více možností, ze kterých si mohu vybrat, kudy se právě vydám. Trik spočívá v tom, že získáte kontrolu nad svojí ejakulací a to je to nejlepší, co se může „sexuálně zdravý“ muž naučit třeba přímo při masáže.

Nechcete masáž? Ale chcete se oddalování ejakulace a práci se sexuální energií naučit? Objednejte se na Erotickou výuku k našim Certifikovaným Sexological Bodyworkerům – učitelům Martinu Plasovi, CSB, nebo Lucii, CSB.

Přejete si dnes Big Draw nebo klasické vyvrcholení? Nebo třetí možnost? Rozvádět vzrušení po těle a nakonec vyvrcholit, ale jak rád říkám: „Když už, tak s plnou parádou:) ?

Jak bylo řečeno, s dobrým tréninkem se můžete na hranici vzrušení držet dlouhou dobu. A pokud vaše dovednosti budete sdílet s vaší partnerkou, bude vzdychat rozkoší a obdivem nad tím, jak vyjímečným milencem jste. A to přece stojí zato, ne 🙂 ?

Komentáře